Viete, čo prezradí váš dátum narodenia?

Napísal Kristína Chudá 09. október 2022

„Kedy ste sa narodili?“ Prvého, devätnásteho či dvadsiateho druhého? Dátum narodenia je pre každého výnimočné číslo, vstupujete s ním do života a odvíja sa od neho všetko. Čo o vás prezrádza deň narodenia?

numbers_mix_22

Prvé číslo, s ktorým vstupujete do života, je váš dátum narodenia a rok. Tieto číslice si nesú energie, ktoré sa premietajú do života často bez toho, aby ste to vnímali alebo hľadali medzi tým nejakú spojitosť. Samozrejme, život má každý sám vo svojich rukách, no existujú momenty v živote, kedy tie čísla majú čosi do seba a ak vás práve to zaujíma, z pohľadu numerológie sa môžete o sebe dozvedieť viac.

Keďže sa dátum narodenia a rok sa skladá z niekoľkých číslic, v numerológii sa osvedčili tzv. deviatkové sústavy alebo cykly. Osobné číslo, ktoré získate sčítaním jednotlivých číslic z dátumu vášho narodenia je teda ako výsledné od 1 po 9.

Vypočítajte si osobné číslo

Dátum narodenia: 9.12. 1991

Výpočet: 9 + 1 +2 + 1 + 9 + 9 + 1 = 32, 3 + 2 = 5

Osobné číslo: 5

1, 3, 5, 7

Tieto čísla sú nositeľmi mužskej, aktívnej energie, charakterizujú ľudí, ktorí sú aktívni, silní a cieľavedomí. Zaujíma ich osobný rozvoj a stále sa chcú zdokonaľovať. Svoje záujmy stavajú na prvé miesto. Nie sú závislí od iných a dokážu riešiť vzniknuté situácie sami, slobodne a nezávisle.

Vždy sú o krok vpred a neustále sa orientujú v inováciách, v aktuálnych trendoch a sú tak trochu vizionári svojej doby. To ich robí aktívnych a mladých v akomkoľvek veku. Sú stále schopní učiť sa. Keď dosiahnu svoj cieľ, sú schopní uvedomiť si, že chcú svoje záujmy rozširovať aj ďalej. Ich jedinečnosť spočíva v úspechu, rešpekte a uznaní.

2, 6

Naopak, tieto čísla sú nositeľmi ženskej, pasívnej energie. Čo to znamená? Že ide o ľudí, ktorí sú výbornými partnermi, životnými láskami a k veciam pristupujú spoločne. Pre nich neexistuje „ja“, ale „my“. Za svoju rodinu sú ochotní bojovať a je pre nich absolútny vrchol všetkého. Napriek tomu, že majú dobrý šiesty zmysel, musia sa vedieť vysporiadať so svojimi negatívnymi vplyvmi, ktoré ich z času na čas ovládnu. Pocit dobra a blaha však môže vystriedať negatívna záplava povahových čŕt prameniaca zo strachu o to, že o svojho partnera, alebo rodinu prídu. Podozrievanie, žiarlivosť či nedôvera sú veci, s ktorými sa musia vysporiadať sami.

Neprehliadnite: Chronickí sukničkári sa narodili v týchto znameniach: Opustite ich skôr, ako vám ublížia

4

Štvorka ako číslica je rodovo neutrálna a predstavuje energiu, ktorá je naklonená raz pragmatizmu a inokedy romantizmu. Ide o ľudí, ktorí si zakladajú na sebarozvoji, sú na seba mimoriadne nároční, ale zároveň túžia po harmónii pri rodinnom krbe. Na jednej strane sú teda ambiciózni, ale na druhej strane sa vedia prispôsobiť a dosiahnuť kompromisy. Majú prirodzenú schopnosť robiť veci dobre – či už v živote, vo vzťahoch alebo v kariére. Dobre vychádzajú so všetkými ľuďmi a v spoločnosti patria medzi obľúbených. Ich synonymom je stabilita – či už vo vzťahu alebo v živote.

www.fem.com

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.