V každom z nás môže byť kúsok vraha

Napísal Milan Buno 28. september 2016

Úspešný právnik Ted McKay má všetko, po čom človek môže túžiť – krásnu manželku, dve rozkošné dcéry a dobre platenú prácu. Keď mu však diagnostikujú nádor na mozgu, rozhodne sa po dôkladnej úvahe spáchať samovraždu.

Takto sa začína špičkový psychotriler, ktorý uspokojí doslova každého fanúšika kvalitných príbehov. Posledná možnosť úniku je špičkový román, v ktorom nič nie je také, ako sa zdá...

Neznámy návštevník má pre Teda pozoruhodný návrh: ponúkne mu členstvo v tajnej organizácii, ktorá zabíja vrahov, čo ušli spravodlivosti. Ted ponuku prijme, ale po čase zistí, že zavraždil aj nevinného človeka. Začne tušiť, že mu niekto nastražil pascu a on sa do nej chytil, niekto ním zjavne manipuluje a zasieva v ňom pochybnosti.
Ted už neverí ničomu, ani sebe, ani ľuďom, ktorí ho obklopujú...
A z tejto hry autor nevynecháva ani čitateľa, ktorého nabáda, aby sa snažil rozlíšiť, čo je realita, a čo nie.

Práve keď sa chystá streliť si guľku do hlavy, vyruší ho zvonček pri dverách. Spočiatku chce Ted nevítaného hosťa ignorovať, ale napokon dvere otvorí. A to nemal urobiť, lebo od tohto okamihu sa začne odvíjať krutý príbeh, plný neočakávaných zvratov...

Vypočujte si AUDIO úryvok z knihy
Číta Matej Landl:

Kniha Posledná možnosť úniku bola len mesiac na trhu a už ju preložili do 26 jazykov a v pláne bola filmová adaptácia v Hollywoode.
Takmer 400 strán napätia a nečakaných zvratov, ktoré vás budú neustále držať v strehu.

Začítajte sa do novinky Posledná možnosť úniku.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.