Zmení sa ich nekonvenčný vzťah na ozajstnú lásku?

Napísal Milan Buno, knižný publicista 27. marec 2022

Nádherná regentská romanca o maliarovi Jeremym, odvážnej lady Yvette, ktorá sa stane jeho modelkou a rodinnej záhade. Práve vyšiel úvodný diel čarovnej regentskej série Hriešni ctitelia.  Zoznámte sa s členmi pánskeho klubu, ktorí spojili sily, aby uchránili svoje sestry pred zvodnými nápadníkmi!

Pozrite si video, v ktorom Sabrina Jeffries približuje svoju knihu
exkluzívne pre slovenské čitateľky:

Americký maliar Jeremy Keane sa odmieta vrátiť domov a prevziať otcovu firmu. Oveľa radšej by spoznával krásky v zahraničí, kde hľadá modelku pre svoj nový škandalózny obraz. Keď na jednej londýnskej svadbe stretne krásnu lady Yvette Barlowovú, uvedomí si, že mladá dedička je preňho ako stvorená, a rozhodne sa zachytiť na plátne jej neskrotného ducha a dych vyrážajúcu zmyselnosť.

Odvážnej Yvette nie sú škandály cudzie, a tak súhlasí, že sa stane umelcovým objektom. Za odmenu žiada niečo neslýchané: pomoc pri vstupe do mestských verejných domov, ktoré Jeremy dôverne pozná. Dúfa totiž, že sa jej podarí vypátrať istú nezvestnú ženu a vyriešiť rodinnú záhadu.

Medzi maliarom a jeho modelkou to čoraz väčšmi iskrí, ale mohol by ich nekonvenčný vzťah prerásť do ozajstnej lásky?

Hriešne myšlienky je skvelý úvod do novej série. Bude sa vám páčiť najmä chémia medzi Jeremym a Yvette. Obaja majú svoje tajomstvá, musia byť opatrní, ostražití...boja sa dôverovať jeden druhému, nehovoriac o láske, či nejakej náklonnosti, ktorá tam však po celý čas je. Sú to silné postavy, majú svoje smútky a potláčajú emócie. No niekedy je osud silnejší ako naša vôľa...

Sabrina Jeffries

Bestsellerová spisovateľka romantických románov, ktorá píše aj pod menami Deborah Martin a Deborah Nicholas.

Väčšiu časť detstva prežila v Thajsku, kde boli jej rodičia misionári. Okrem dobrodružstiev so súrodencami, so zvieratami a v pralese, často čítala, všetko od komiksov po klasiku. Najradšej mala romantické príbehy, ktoré si vo veku dvanásť rokov aj sama začala vymýšľať.

Vyštudovala angličtinu, nejaký čas pôsobila ako učiteľka na univerzite, ale zistila, že písanie románov ju viac baví. Jej prvý pokus bol zamietnutý, ale druhý po desiatich odmietnutiach predsa len vydali. Venuje sa hlavne písaniu historických romancí a za svoje diela získala viacero ocenení.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.