UNIQA a UNION uzatvárajú väčšinu svojich kontaktných miest

Napísal UNIQA a UNION 17. marec 2020

Vzhľadom na vývoj situácie súvisiacej s koronavírusom na Slovensku sa aj Union a UNIQA pridávajú k opatreniam, ktoré majú pomôcť v boji proti šíreniu tohto vírusu. Pristúpili preto k mimoriadnemu opatreniu, ktoré je zodpovedné voči našim klientom, ako aj našim zamestnancom a ich rodinám.

covid19_upozornenie20

UNION

Kontaktné miesta Unionu preto pracujú v špeciálnom režime.

Všetko potrebné môžete vybaviť cez:

  • - zákaznícke centrum Union zdravotnej poisťovne na 0850 003 333
  • - online pobočku pre klientov Union zdravotnej poisťovne
  • - zákaznícke centrum Union poisťovne na 0850 111 211
  • - kontaktný formulár pre zákaznícke centrum
  • - online aplikácie pre poistenie cez internet

UNIQA

V prípade, ak potrebujete navštíviť niektoré kontaktné miesto, prosím vždy vopred zavolajte na naše zákaznícke centrum. Vyškolený pracovník Vám pomôže vyriešiť situáciu telefonicky, alebo s Vami dohodne presný čas osobného stretnutia na kontaktnom mieste Unionu, ak bude návšteva pobočky nevyhnutná.

Vzhľadom na krízové opatrenia vlády v súvislosti so šírením koronavírusu UNIQA až do odvolania uzatvára väčšinu svojich kontaktných miest, vrátane klientského centra ústredia na Krasovského 15 v Bratislave. Aktuálnu dostupnosť jednotlivých pobočiek si môžete pozrieť na webe: https://www.uniqa.sk/kontakt/.

Klientov prosíme, aby nás kontaktovali telefonicky alebo online, či už cez naše call centrum alebo prostredníctvom jednotlivých sprostredkovateľov.

Klienti môžu kontaktovať call centrum UNIQA na čísle (+421) 2 32 600 100 v pracovných dňoch od 8:00 – 16:00 hod alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Telefonicky alebo mailom sa tiež môžu obrátiť na svojho sprostredkovateľa poistenia. Poistnú udalosť môžu nahlásiť pohodlne z domova na našom webe: https://skody.uniqa.sk/ alebo ju nahlásiť telefonicky.

Uzatvorené bude aj pracovisko pre obhliadky motorových vozidiel na centrále Krasovského 15 v Bratislave. Pracovníci UNIQA budú klientov kontaktovať telefonicky na číslach, ktoré klienti uvedú v oznámení o nahlásení poistnej udalosti a dohodnú sa s nimi na ďalšom postupe.

Kvôli minimalizácii osobného kontaktu so zákazníkom budú aj fyzické prehliadky škôd až do odvolania fungovať takisto v obmedzenom režime: U bežných škôd bude UNIQA žiadať od zákazníka fotodokumentáciu. Ak bude nevyhnutná obhliadka, likvidátor sa dohodne s klientom na jej vykonaní v závislosti od toho, nakoľko je poistná udalosť  urgentná. V prípade nutnosti obhliadnuť škodu osobne pracovníkom UNIQA nie je požadovaná fyzická prítomnosť zákazníka, postup bude náš pracovník koordinovať s klientom telefonicky.

Asistenčná služba k jednotlivým poisteniam nie je nijako obmedzená a klientom je k dispozícii 24 hodín denne.

Aj napriek mimoriadnym opatreniam zabezpečuje UNIQA plynulý chod spoločnosti a v maximálnej miere sa snaží, aby to klienti aj napriek mimoriadnym opatreniam pocítili čo najmenej.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.