Chystáte sa usporiadať obchodné stretnutie?

Berte si inšpirácie! Radi by ste zorganizovali kongres – stretnutie s obchodnými partnermi, avšak doteraz ste nenašli priestory, v ktorých by sa konal?


Všetky priestory, ktoré ste doteraz obzerali boli buď kapacitne nevyhovujúce, alebo bol nájom zbytočne predražený. Čo však robiť, keď nemáte k dispozícii žiadne väčšie priestory? V tom prípade by ste sa mali obrátiť na hotel Galileo, ktorý sídli v Žiline. Prečo práve na hotel, keď vy potrebujete len obyčajné priestory a nie izby, v ktorých by ste sa uchýlili na noc? Povieme si bližšie, len čítajte ďalej.  

Kongres v hoteli Galileo?

Prečo by vám mal byť práve hotel Galileo k dispozícii na organizovanie kongresu? Práve preto, lebo tento hotel má k dispozícii priestory, ktoré potrebujete aj vy. Priestory na organizovanie kongresu. Tento hotel by sme mohli nazvať aj ako vyhľadávaný kongresový hotel v Žiline! Tak neváhajte a kontaktujte ich na stránke hotelgalileo.sk. Rýchlo si zajednajte termín, aby vám ho nikto iný nevyfúkol.

Termín máte zajednaný, kongresová miestnosť je len vaša. Čo však s ubytovaním?


Ubytovanie počas kongresu

Kongres má trvať viac dní a vy ste zatiaľ nevyriešili otázku ubytovania? Ani to nebude problém! Stačí si len rezervovať ubytovanie v hoteli Galileo. Nemusíte blúdiť po Žiline a hľadať ideálne miesto na prespanie. Máte možnosť byť ubytovaní priamo v hoteli, v ktorom sa koná kongres. Nie je to vynikajúce riešenie? Ponúka vám naozaj lacné ubytovanie v Žiline

Pozor! V neposlednom rade nesmiete zabudnúť na bielenie zubov.


Pekný úsmev na kongrese“

Organizujete kongres, na ktorom budete mať preslov a nemáte krásne biele zuby? Hádam nechcete, aby sa vaši hostia dívali na žlté zuby! Jednoznačne vyhľadajte tesne pred kongresom pomoc na stránke bieliace-pasiky.com, kde máte možnosť si zajednať bielenie zubov za výbornú cenu. Rýchlo ich kontaktujte. Kongres sa blíži!

1 Komentár

 • Komentár Larrywaife %PM, %17 %842 %2024 %19:%apr napísal Larrywaife

  PBN sites
  We shall establish a system of privately-owned blog network sites!

  Merits of our privately-owned blog network:

  We perform everything so google does not comprehend THAT THIS IS A private blog network!!!

  1- We buy domain names from different registrars

  2- The main site is hosted on a VPS server (VPS is high-speed hosting)

  3- The remaining sites are on separate hostings

  4- We assign a distinct Google account to each site with verification in Search Console.

  5- We make websites on WordPress, we don't use plugins with assistance from which malware penetrate and through which pages on your websites are generated.

  6- We don't reiterate templates and utilise only exclusive text and pictures

  We never work with website design; the client, if desired, can then edit the websites to suit his wishes

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.