Bodyguardka je svetový bestseller od hviezdy pohodovej romantiky

Napísal Lindeni: Albatros Media SK 06. apríl 2024

Ona mu kryje chrbát, on si získal jej srdce. Čo by sa mohlo pokaziť? Svetový bestseller od hviezdy pohodovej romantiky. Autorka knihy Katherine Center je bestsellerová autorka vtipných a dojímavých románov o láske a rodine.

lindeni_060424

Lindeni, Katherine Center

O knihe...

Keď sestry Sally a Gillian Owensové osirejú, ujmú sa ich excentrické tety, ktoré bývajú v tom najtemnejšom a najdesivejšom dome malého mestečka v Massachusetts. Dievčatá postupne odhaľujú, aké tajomné, ba desivé schopnosti majú ich tety. Keď sa rovnaké magické nadanie začne prejavovať aj u Sally a Gillian, rozhodnú sa uniknúť spod vplyvu svojich príbuzných a začleniť sa do „normálnej“ spoločnosti.

Minulosť plná mágie ich však dobehne. A keď nastanú problémy v podobe hrozivého ducha, musia sa tri generácie žien z rodu Owensovcov nielen spojiť, ale aj prijať svoju mágiu ako dar – a kľúč k budúcnosti plnej lásky a vášne.

Kniha vychádza vo vydavateľstve Lindeni 5.4. 2024, v preklade Adrieny Richterovej.

O autorke...

Katherine Center je bestsellerová autorka vtipných a dojímavých románov o láske a rodine How to Walk Away (Ako odísť), Things You Save in a Fire (Veci, ktoré zachrániš v ohni) a Happiness for Beginners (Šťastie pre začiatočníkov). Filmová adapptácia jej knihy Lost Husband (Stratený manžel) sa dostala na prvé miesto sledovanosti na Netflixe a jej romány kraľovali v mnohých rebríčkoch najobľúbenejších kníh. Prirovnávajú ju k Jane Austenovej i Nore Ephronovej. Book Page ju nazýva „vládnucou kráľovnou pohodového čítania“. Katherine Center žije v Houstone s manželom a dvoma deťmi. Viac sa o nej môžete dozvedieť na jej webovej stránke: katherinecenter.com

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.