5x tip na last-minute darčeky, ktoré vám zachránia Vianoce

Napísal Simona Klérková 17. december 2021

Vianoce už klopú na dvere a vy máte ešte stále darčekové „resty“? Aby sme vám situáciu uľahčili, prinášame vám pár tipov na darčeky pre celú rodinu, ktoré ešte do Vianoc stihnú prísť a obdarovaného úprimne potešia. Objednajte si ich do piatka 17. 12. vrátane, vtedy ešte Orava garantuje doručenie kuriérskou službou do Štedrého večera.

Pre muža – nabíjačka smartfónu a reproduktor, ktorý hrá hudbu aj farbami

Bluetooth reproduktor Orava Crater-9 je pastvou pre oči a lahodí ušiam aj duši. Hrá nielen songy, ale vďaka efektnému RGB podsvieteniu aj siedmimi farbami. Obľúbené hity zo smartfóna, tabletu, či počítača prehrá v super kvalite v krištáľovo čistých tónoch, bez osekania výšok a s precíznou zvukovou dynamikou aj v hutných basoch, aby hudbou motivoval pri práci na home office a po nej umožnil v objatí hudby a svetelnej šou kvalitne "vypnúť". Slúži aj ako nabíjačka – smartfónu dodá „šťavu“ rýchlo a bez káblov s výkonom 10 W vďaka extra rýchlej Qi technológii. Patrí k vysnívaným darčekom nejedného parketového leva, pracanta aj maniaka do najnovších technológií. OMC: 49,90 €.

Pre dcéru – pomocníčka na úpravu vlasov

Orava Tenera 2 v 1 je žehlička na vlasy aj pomocníčka pri kreovaní sexi vĺn. Na úpravu vlasov je vybavená keramickými platňami novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom, čo uľahčuje úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov aj pri častom používaní. Vyžehlí  vlasy do hodvábne splývajúceho vodopádu. Ak ju však v ruke držíte pod správnym uhlom, vďaka špirálovitému tvaru platní z prameňov vlasov vytvorí aj atraktívny vlnitý účes. Po zapnutí sa rýchlo nahrieva, už do 15 sekúnd je pripravená na použitie a v režime Turbo sa ohreje na maximum už do 2 sekúnd. Rešpektuje individuálnu kvalitu vlasov, preto umožňuje nastaviť teplotu nahriatia platní od 150 do 230 0C so zobrazením aktuálnej teploty na LED displeji. Ergonomicky sadne do ruky, ľahko sa obsluhuje a váži len 300 g, takže ani po úprave hustej hrivy nebude mať žiadna žena presilené zápästie.

Pre syna – herné slúchadlá s mikrofónom

Herné slúchadlá so zabudovaným mikrofónom  a štýlovým RGB podsvietením Orava LiveBass-2 vynikajú čistými tónmi a masívnymi basmi vo frekvenčnom rozsahu 20 – 20 000 Hz a impedanciou 32 ohmov. Vďaka jemnej penovej výstuži a uzatvorenému tvaru ergonomicky sedia na ušiach a ani po hodinách online hier netlačia. Nastaviteľný hlavový most zabezpečí, že vám budú pri hraní, počúvaní hudby či online calle s blízkymi sedieť ako uliate. USB káblom a 3,5 mm jackom ich ľahko prepojíte s počítačom, hernou konzolou Xbox, PS, ale aj s mobilom či tabletom. Flexibilný mikrofón s potlačením okolitého šumu sa dá sklopiť pozdĺž hlavové mostu a keď ho nepotrebujete, môžete ho úplne vypnúť. OMC: 29,90 €.

orava_171221

Pre mamu – na zdravšie pečenie a fritovanie

Ženy veľmi starostlivo zvažujú, čo naservírujú na tanier sebe a svojim blízkym. Keďže príprava rýchlej večere aj víkendového menu je neraz ich úlohu, rady uvaria niečo, na čo majú ich blízki chuť. Ich jedinou podmienkou je, aby to bolo aspoň trošku zdravé. Chrumkavé hranolčeky, vyprážaný syr, fritované špeciality ázijskej kuchyne – to všetko členovia deti aj vnúčatá milujú, múdre ženy však vedia, že piecť a fritovať na litroch rozpáleného oleja je vydláždenou cestičkou do najbližšej kardio-  či dietetickej ambulancie. Darčekom, ktorý poteší aj starostlivé ženy, aj nadšených jedákov, je digitálna teplovzdušná fritéza Orava Airy-2. Počas tepelnej úpravy čerstvých aj mrazených surovín v nej cirkuluje horúci vzduch, vďaka čomu budú chrumkavé delikatesy zo všetkých strán fajne prepečené, vo vnútri však ostanú šťavnaté. Rýchlo sa nahreje, ponúka 8 prednastavených varných programov alebo možnosť individuálneho nastavenia teploty a času prípravy na dotykovom LED paneli. Má až 4,2-litrovú varnú nádobu s nepriľnavým povrchom proti pripečeniu a pri príprave jedla ušetrí až 60 % času. Výborne sa v nej pečie aj domáci chlieb či mafiny. OMC: 139 €.

Pre seba – ultrazvuk pre žiarivo krásnu pleť

Ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venere 1 dôkladne, avšak šetrne zbaví pleť odumretých buniek a zo zanesených pórov hĺbkovo odstráni toxické látky a baktérie spôsobujúce zápaly pokožky a akné. Jemnou masážou stimuluje krvný obeh, redukuje vrásky a odstraňuje kruhy pod očami. Pri práci jemne vibruje, vďaka čomu je očista niekoľkonásobne účinnejšia ako klasické manuálne čistenie. Je vhodná aj pre citlivú pleť. Li-on batéria zariadenia sa dá ľahko nabiť aj pripojením k počítaču.

oravava_vianoce2_21

Pozrite si video na FB Orava - https://www.facebook.com/orava.elektro/videos/664350417795333/

Viac informácií o týchto produktoch a mnohých ďalších, ktoré potešia vašich drahých pod vianočným stromčekom, ale aj kedykoľvek v roku, nájdete na:

www.orava.eu

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.