Počasie sa kazí. Je čas návratu na interiérové ihriská

Vybavenie interiérových ihrísk prináša všetko potrebné k tomu, aby sa deti do sýtosti vyšantili na trampolíne, lezeckej stene alebo hojdačkách. Niet nad každodenný pohyb na čerstvom vzduchu. Pre deti to platí stopercentne.

Niet nad každodenný pohyb na čerstvom vzduchu. Pre deti to platí stopercentne. Avšak chladné mesiace roka so sebou prinášajú dážď, sneh, tmu, vietor či hmlu, ktoré dlhší pobyt vonku neumožňujú. Uvedomujete si, že pohyb je pre vaše deti dôležitý a zároveň im chcete spestriť neraz stereotypné jesenné a zimné dni? Odpoveď vám ponúkajú výrobcovia ihrísk (playground equipment supplier), ktorí sa realizujú v tom, aby detské interiérové ihriská boli plné pohybu a zábavy.

Ponuka interiérových ihrísk je pestrá

Interiérové ihriská poskytujú svoje služby počas celého týždňa. Svoje ratolesti tam môžete vziať po ukončení vyučovania alebo počas víkendov. Nájdu tu množstvo zábavy, pohybu a zároveň si zlepšia svoje schopnosti i zručnosti, pretože vybavenie interiérových ihrísk (indoor playground equipment) je naozaj pestré. Na čo sa môžu tešiť?

Najmenšie deti sa rady naháňajú na gumovom ihrisku, ktoré hýri všetkými farbami, rôznymi atrakciami a je bezpečné.

Pre deti rôznych vekových kategórií je zábavné skákanie do bazéna plného farebných guličiek. Pohybové schopnosti a zručnosti si preveria na preliezačkách a lezeckých stenách. Na adrenalínové spustenie sa po tobogane zasa treba odvahu. Keď si budú potrebovať deti oddýchnuť, lego kútik je výbornou voľbou. 

Interiérové ihrisko pre deti za nezaobíde bez trampolín. Vybavenie trampolínového parku (trampoline park equipment) je naozaj pestré. K dispozícii je niekoľko rôzne veľkých trampolín. Skákanie do rytmu hudby či podľa fantázie má svoje čaro. Avšak trampolínové ihriská sú aj o zábavných atrakciách a kolektívnych športoch, ako je futbal či basketbal.

Zdroj foto, video: Cheer Amusement Europe

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.