Sexi triler, ktorý si vychutnáte!

Napísal Milan Buno 08. september 2016

Maestra vás zavedie nielen na Francúzsku riviéru, ale aj do Ženevy, Ríma a do nočných klubov v Paríži. Sexi triler, ktorý si vás získa a zaskočí svojou výbušnosťou.

A zároveň sa možno zamyslíte, kam sme až schopní zájsť, aby sme dosiahli to svoje...a pritom to už dávno môže byť ďaleko za čiarou. Alebo ešte nie?

Hlavná hrdinka Judith cez deň pracuje ako asistentka v prestížnom londýnskom aukčnom dome. Rada by prenikla do umeleckého sveta, ale všadeprítomná korupcia a snobizmus ju oberajú o sily aj o ilúzie.
Judith sa zúfalo usiluje spraviť niečo so svojím životom a uvedomuje si, že musí pristúpiť na jeho hru. Aby sa pohla z miesta, prijme druhú prácu a po nociach robí spoločníčku v bare. Keď však odhalí obrovský a pre niekoho veľmi lukratívny podvod v aukčnom dome, vyhodia ju z práce a jej sny o lepšom živote sa zo dňa na deň rozplynú.
V zúfalstve prijme ponuku jedného klienta z baru, aby ho sprevádzala na ceste na Francúzsku riviéru. Po nevydarenom pokuse podať svojmu klientovi sedatíva sa musí dať na útek. Je sama a v nebezpečenstve, spoliehať sa môže iba na seba a na svoje schopnosti vedieť sa ľahko pohybovať vo svete bohatých a známych ľudí.
V zálohe má však ešte to tajomstvo, pre ktoré ju vyhodili z práce. Sklamaná, podvedená a znechutená sa obráti na dávno zabudnutého priateľa. Priateľa, ktorý ju vždy držal nad vodou. Priateľa, akého by malo mať každé správne dievča: zlosť.
Lenže tá nie je vždy tým najlepším radcom...

Vypočujte si AUDIO úryvok z Maestry. Číta Judita Bilá:

Vychádza najpikantnejší triler roka, ako nazval novinku Maestra denník New York Post. Šokujúci a prvotriedny. „Fantastické,“ dodáva Sunday Times o knihe L.S.Hiltonovej.

V ten večer prebiehal konkurz v klube Gstaad za účasti obra Ollyho, nevrlého fínskeho majiteľa, no zároveň šéfkuchára a vyhadzovača. Pozorne si ma prezeral v čipkovanej blúzke, narýchlo som ju hodila na seba na záchode v Ritzi.
„Viete piť?“ spýtal sa ma.
„Pochádza z Liverpoolu,“ zachichotala sa Mercedes a tým vysvetlila všetko.
Od toho dňa som nasledujúcich osem týždňov každý štvrtok a piatok pracovala v nočnom klube. Nie v čase, aký by väčšina ľudí v mojom veku privítala, ale ani popíjanie po práci s kolegami nepatrilo k zlatým klincom pri budovaní kariéry. Názov, ako všetko ostatné v klube, predstavoval iba imitáciu vyššej cenovej skupiny, vyznačoval sa jedine desivo vysokou prirážkou na šampanskom. V skutočnosti sa ničím neodlišoval od nočného podniku Annabel, o niekoľko ulíc ďalej na Berkleyho námestí. Rovnaké snobské žlté steny, rovnako škaredé i pekné obrazy, rovnaká kolekcia tragicky bruchatých starších pánov, rovnaké lenivé gagotanie dievčat. Ešte sa celkom neradili medzi šľapky, ale vždy si potrebovali trochu privyrobiť.

Nekompromisný, divoký a prekvapujúci príbeh. Maestra bude jednou z najdiskutovanejších kníh roka,“ predpovedá The Washington Post.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.