BOROTALCO teraz aj pre mužov

Tradičná talianska značka dezodorantov prichádza na Slovensko s ôsmimi novinkami v rámci radu Borotalco Men pre každodennú starostlivosť. Výrobky pánskeho radu Borotalco nadchnú nielen svojimi unikátnymi vôňami, ale aj pokrokovou technológiou, ktorá zaručuje účinok až na 72 hodín.

Inovatívne zloženie

Prioritou pre prvotriedne výrobky Borotalco je zabrániť nepríjemnému pocitu, ktorý sprevádza nežiaduce potenie. Preto dlhodobo neustále vyvíja tie najúčinnejšie receptúry, ktoré spoľahlivo bojujú proti samotnému poteniu aj nepríjemnému zápachu. Aj v prípade pánskeho radu ide o zmes prírodných, absorpčných, minerálnych púdrov, vďaka ktorým všetky starosti s nepríjemným potením zmiznú raz a navždy a umožnia každému mužovi cítiť sa naozaj sebavedome, a to v akejkoľvek situácii.

borotalco_team

Borotalco team

Výnimočné vône

Tento rad ale ponúka oveľa viac - svoje unikátne vône. Konkrétne sa môžeme tešiť na zmyselnú jantárovú vôňu s vanilkovým základom, ktorá je doplnená o aromatické citrusové tóny. Ďalej ide o vôňu na báze pižma, ktorá je vďaka svojim jemným drevitým tónom prirodzenou stávkou na istotu. Nemôžeme zabudnúť ani na jedinečnú a nadčasovú vôňu Borotalco, ktorá svojim púdrovým základom v kombinácii s tónmi bielych kvetov a citrusov uspokojí každého náročného muža.

Rozmanitá ponuka

Nespornou výhodou je aj viac variantov prevedenia novo predstavených dezodorantov podľa preferovaného spôsobu nanášania na pokožku. Borotalco Men ponúka všetky tri najobľúbenejšie druhy na trhu: sprej, tuhý aj roll-on – vyberie si skrátka každý. Preto zabudnite na nepríjemné poteniea objímte s nami život! Rovnako ako vaši blízki odteraz budú o niečo radšej objímať vás. 

borotalco_1

www.borotalco.sk

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.