Skúšali sme za vás boj s celulitídou

Letné mesiace nás podvedome nútia zabojovať s našimi nadbytočnými kilami a nežiadúcou pomarančovou pokožkou.


V redakcii sme mali možnosť vyskúšať na „vlastnej koži“ mikromasážne legíny Solucel Solution  Caroline na odbúranie celulitídy, modelovanie a formovanie problematických partií - drieku, bruška, sedacej časti a stehien.

Legíny sú anatomicky tvarované, vďaka svojmu zloženiu a štruktúre, pôsobia na spomínané partie lymfodrenážne a zoštíhľujúco. Materiál je zmesou bavlny a elektricky vodivých vlákien striebra, uhlíka  a medi, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, minimalizujú tepelné straty, stimulujú krvný obeh v mikrocievnych a mikrožilových riečištiach.

Jedna z nás sa podujala testovať tento produkt, pretože sa už pol roka snažila znížiť svoju hmotnosť štyrikrát týždenne v posilňovni,  avšak bez viditeľného úspechu... Situáciu jej neuľahčoval ani vek po štyridsiatke, kedy sa tuk ukladá veľmi rýchlo na „nežiadúcich partiách“, sedavé zamestnanie pri počítači a vynútená hormonálna liečba.

Na legíny si ich nositeľka rýchlo zvykla aj napriek vysokým teplotám vonku, stali sa súčasťou jej každodenného outfitu a šatníka. Na tele pôsobili a pôsobia príjemne, navyše typ  Solucel Solution  Caroline s vysokým pásom, ju primäli chodiť vystretú :-). Ďalším bónusom bolo zistenie, že vôbec neprekážajú pri ľahkých letných šatách a krásne formujú postavu od nežiadúcich „faldíkov“. Veď mnohé značkové predajne so spodnou bielizňou ponúkajú sťahovacie nohavičky či legíny, ale bez masážnych účinkov aké má Solucel Solution.

Samotné testovanie prebiehalo prvé tri týždne aktívne v posilňovni, druhé dva týždne pasívnejšie z dôvodu dovolenky. Napriek tomu sa podarilo viditeľne znížiť rozsah celulitídy, ktorou trpela už od mladosti aj pri veľkosti 36; a opäť sa začal rysovať driek. K naštartovaniu redukčného programu zaiste dopomohol aj L-Carnitin obohatený o chróm v príchuti citrón a višňa,  vďaka ktorému sa podarilo znížiť hmotnosť počas testovania o tri kilogramy. Čo bolo predtým nepredstaviteľné! I keď to na našich na fotkách možno nie je tak výrazne, šaty a nohavice, ktoré ledva zapla pred 5 týždňami, dnes nosí s radosťou.


Výsledky testovania po 5 týždňoch

PÁS                       pred/ 78 cm                       po/ 73 cm

BOKY                     pred/ 103 cm                     po/ 100 cm

HMOTNOSŤ             pred/65 kg                        po/61,40 kg

Viac informácií o produktoch nájdete na www.solucel.sk

Test lakťového návleku KineTex
Jedna z nás má dospievajúcu dcéru (17), ktorá aktívne jazdí na koňoch v disciplíne military. V poslednom období začala mať problémy a bolesti s lakťovým kĺbom, kvôli ktorému už absolvovala niekoľko odborných vyšetrení, ale zatiaľ bez očakávaného  efektu.  A tak sme sa rozhodli, že práve ona bude náš „testovací objekt“ na lakťový návlek KineTex od spoločnosti Chilli Consulting. Tkanina KineTex  zložená z bavlny, striebra, mede a uhlíka, je schopná zabezpečovať blokovanie receptorov bolesti, mikrožilne  stimuluje krvný obeh, v dôsledku čoho dochádza ku skvalitneniu metabolických procesov v tkanivách, čo pozitívne pôsobí na klinický stav chrbtového svalstva, šliach, úponov a kĺbov.

Naša mladá jazdkyňa si návlek zaraz obľúbila a stal sa súčasťou jej každodenného tréningu. Ako sama poznamenala: „ Rada ho nosím, lebo mi zmierňuje bolesti, bezpečne fixuje bolestivý lakeť a umožňuje pohyblivosť kĺbu, ktorý nebol možný pri inom type fixácii.“

Viac informácií o produktoch nájdete na www.kintex.sk
Redakcia ďakuje spoločnosti Chilli Consulting za výrobky, ktoré mohla s radosťou testovať.


Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.