Česká olympijská lyžiarka Ester Ledecká je novou ambasádorkou Miele

Spoločnosť Miele, výrobca prémiových prístrojov pre domácnosť i profesionálne prevádzky, nadviazala spoluprácu s úspešnou českou snowboardistkou a alpskou lyžiarkou Ester Ledeckou.

Nová tvár značky

Miele uzavrelo s dvojnásobnou olympijskou šampiónkou kontrakt marketingovej spolupráce na tri roky. S úspešnou športovkyňou sa v spojení s Miele môžu jej fanúšikovia aj zákazníci Miele stretávať na sociálnych sieťach A v záverečnej fáze si Miele pre svojich zákazníkov pripravuje kampaň, ktorá bude prebiehať počas zimnej lyžiarskej sezóny.

„Veľmi si vážim, že som sa stala ambasádorkou Miele pre Českú a Slovenskú republiku. Je skvelé reprezentovať značku, ktorá má rovnaké hodnoty, na ktorých stojí aj môj športový a osobný život - poctivosť, kvalita a profesionalita v každodennej tvrdej práci. Zároveň sa mi veľmi páči udržateľný prístup Miele. Vyrába kvalitné spotrebiče, ktoré vydržia aj dvadsať rokov a nepotrebujete každých päť rokov kupovať nový prístroj. Myslím, že starostlivosť o moje športové oblečenie bude dokonalým záťažovým testom pre moju novú práčku aj sušičku,“ dodáva na margo spolupráce Ester Ledecká.

Program Varenie v Miele Experience Centre so Zdeňkom Pohlreichom

Svoju prvú misiu pre Miele absolvovala Ester Ledecká ako hosť v programe Zdeňka Pohlreicha Doma jako šéf, natáčaného v Miele Experience Center v Prahe. V ňom prezradila, že jej najobľúbenejším jedlom je prekvapivo fish & chips, teda klasické rýchle občerstvenie pôvodom z Veľkej Británie. Ukázalo sa, že vďaka spolupráci so špičkovým šéfkuchárom a s využitím najmodernejších technológií Miele, sa aj bežné jedlo dokáže premeniť na výnimočnú delikatesu.

miele_ester_ledecka

Miele si svojich ambasádorov vyberá vždy veľmi starostlivo. Pri výbere našej najnovšej členky sme sa pozerali nielen na jej fantastické športové úspechy, ale zaujala nás aj jej mimoriadna pracovitosť a cieľavedomosť ,vďaka ktorým sa vyšplhala až na svetovú špičku. To veľmi dobre korešponduje s mottom spoločnosti Miele, ktoré vyznáva od svojich počiatkov v roku 1899. Zásadu „Immer besser – Vždy lepší“ majú obe strany pevne zabudovanú vo svojej DNA,“ vysvetľuje Tomáš Abraham, generálny riaditeľ Miele pre ČR a
SR.

Pred odletom Ester do rakúskeho Söldenu na Svetový pohár v alpskom lyžovaní nafotila snímky pre plánovanú kampaň, ktorých autorom je Ondřej Pýcha, vyhľadávaný český fotograf známych osobností.

Rovnako ako sa vždy, snažím čo najlepšie reprezentovať Českú republiku, budem aj hrdou ambasádorkou značky Miele v Česku aj Slovensku. Veľmi sa na našu spoluprácu teším,“ dodáva na záver Ester Ledecká.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.