Či už chodievate do svojej práce radi, alebo len z povinnosti, za ten čas, čo vo firme pracujete, ste si museli so svojim nadriadeným vytvoriť určitý vzťah – buď dobrý, alebo zlý. Jedno je ale isté. Aby sme mal...
Na úlohu matky sa ženy pripravujú už mladom veku. A predsa, keď príde čas na založenie rodiny, premýšľate, či je táto doba najvhodnejšia. Hovorí sa, že materstvo je najkrajšie obdobie v živote ženy. Musíme pove...
Každý jeden obchodník dobre vie, že ak nebude vedieť presvedčiť zákazníkov, že produkt, ktorý predáva, je ten najlepší, len ťažko sa udrží na trhu a bude konkurovať ostatným podnikom.
Najzákladnejšia a najjednoduchšia cesta, ako definovať nadváhu a obezitu je určiť si pomer telesného tuku v tele. Spoľahlivým spôsobom, ako si tento údaj vypočítať, je využitie BMI (Body Mass Ind...
Tiež ste sa možno práve dostali do situácie, kedy akútne potrebujete peniaze. Pokazilo sa vám auto, potrebujete kúpiť darčeky na Vianoce, alebo nemôžete odolať úžasnej letnej dovolenke? 
Dnešná uponáhľaná doba nás vyčerpáva čoraz viac. Snažíme sa odolávať, ale nie vždy sa nám to podarí. Stres, rodinné problémy, nechuť venovať sa domácim prácam, pokazené vzťahy s kamarátmi a s blízkymi príbuzným...
k zrovna tieto riadky čítate práve, keď varíte chutný obed pre všetkých členov rodiny, možno sa vám zdá tento sen nesplniteľný. Kedysi sa hovorilo, že muži sú tí, ktorí by mali zarábať, zatiaľ čo ženy majú vari...
... tretina ich spláca záväzky s omeškaním. Problémy so splácaním svojich záväzkov má na Slovensku okolo 36 % ľudí. Prečítajte si odporúčania odborníkov na prvé kroky pri riešení dlhov.
Určite vás nezaskočí informácia, že naše obyvateľstvo starne. Čoraz viac mladších žien odkladá materstvo a sústredí sa skôr na štúdium a kariéru. Odborníci tvrdia, že situácia je nezvratná. 
Vybrať vianočný darček nemusí byť vždy jednoduchá úloha. Niekedy obdarovávanú osobu nepoznáme dosť dobre, neorientujeme sa v jej koníčkoch a nevieme, čo by ju mohlo potešiť. 
Aby ste neskončili na čiernej listine. Existuje viacero zoznamov, ktoré striehnu na dlžníkov neuhrádzajúcich svoje záväzky.
Pracovné pozície, ktoré by boli veľkým lákadlom pre ženy? Hľadáte také, lenže sa vám ešte neukázali?
Berte si inšpirácie! Radi by ste zorganizovali kongres – stretnutie s obchodnými partnermi, avšak doteraz ste nenašli priestory, v ktorých by sa konal?
Práca v zahraničí stále láka viac a viac Slovákov. Niet sa čomu čudovať, za hranicami vo väčšine prípadov nájdu lepšie pracovné ohodnotenie, vyššiu životnú úroveň, kultúrnejšie prostredie či žičlivejšiu atmosfé...
Každý dobrý podnikateľ by sa mal snažiť ak chce vo svojej oblasti dosiahnuť úspech. Byť pripravený vždy na všetko a všade.
V tomto čase prevažne študenti stredných škôl uvažujú o výbere vysokej školy. So štúdiom sú spojené aj výdavky, ktoré môžu negatívne vplývať na rodinné financie.
Už 20 rokov poskytuje Anglo-americká vysoká škola, najstaršia súkromná vysoká škola v Českej republike, kvalitné vysokoškolské vzdelanie.
Vybudovanie aktív je účinným prostriedkom proti nepredvídateľným udalostiam ako je napr. aj strata príjmu. Marián Biesik zo spoločnosti Salve Finance radí, ako ich získať.