V 60. rokoch minulého storočia sa v móde natrvalo udomácnil kult mladosti, ktorý módu ovplyvňuje až dodnes.
... je súčasný extravagantný nemecký návrhár a dizajnér, ktorý sa začal zaujímať o svet módy už v ranom veku.
Haute Couture modely značky Alfredo Villalba vás zasiahnu svojou krásou. S obľubou si ich obliekajú Paris Hilton, Eva Mendes či Elsa Pataky.
Módny e-shop Stilago vám prináša horúcu novinku! Do svojho portfólia zaradil luxusnú značku GUESS, ktorá je symbolom amerického štýlu spojeného s talianskou eleganciou.
Transformatívna, provokatívna, odvážna – to sú prívlastky, ktoré najčastejšie dostáva tvorba mladej francúzskej haute coutoure návrhárky Yiqing Yin.
 … značka, ktorá vytvára vlastné pravidlá. Nečakané kombinácie, farby, veselé nápady a dizajn, ktorý si dovolí aj iróniu. To všetko spravilo z Moschina jednu z najobľúbenejších talianskych značiek.
Príbeh angorskej vlny v Európe je prepletený s históriou spoločnosti Luisa Spagnoli, úspešnej talianskej módnej značky, ktorej impérium sa rozrastá dodnes.
V pánskych šatníkov sa už trochu vyvetralo, ale stále to nie je to, čo by mohlo byť. Ján Smatana, ktorý navrhuje pánsku módu pre známu francúzsku firmu Alain Delon, o tom vie svoje.
Veľká aj keď postavou útla módna návrhárka, ktorej vďačíme za niektoré revolučné zmeny vo svete módy.
...je značka najvyššej kvality v oblasti pletenej módy; charakterizuje ju nekonformné videnie, najnovšie materiály a špičkové technológie...
"Odev výrazne podčiarkuje osobnosť svojho nositeľa: vyjadruje jeho konkrétnu náladu, je v súlade s vnútrom človeka..."
Príbeh nevšedného úspechu značky bruno banani sa začal písať v roku 1993. Za úspechom stojí dvojica nemeckých podnikateľov – Wolfgang Jassner a Klaus Jungnickel.
... bol výraznou osobnosťou sveta módy. Tento taliansky návrhár zomrel 17.júna 2007 vo veku 62 rokov a zanechal po sebe výraznú pečať v haute couture.
O Angličanoch sa hovorí, že sú konzervatívni... V móde je to však úplne inak; čo dokazuje existencia nezávislých anglických novátoriek Mary Quant a Vivienne Westwood
... bola odevnou dizajnérkou, ktorá pred tridsiatymi rokmi prevrátila dovtedy zaužívané trendy v „biznis móde“ a zároveň sa stala aj úspešnou obchodníčkou.
M. Prada ponúka svojskú filozofiu módy a oslovuje minoritného zákazníka... S. Rykiel je autorkou neformálnej módy pre ženy rôzneho veku a zamerania...
...sa úspešne pohybuje v módnom svete haute coutur už vyše šesťdesiat rokov a popritom jeho dizajnérske aktivity zasiahli aj iné odvetvia.
... je talianska odevná značka, ktorej zakladateľom bol Achillo Maramotti a v súčasnosti ju tvorí Skupia Max Mara, ktorá spoluprácuje s talianskými a zahraničnými štylistami.