Mnohí z nás považujú kancelársku prácu za jednoduchú. Nevedia však, že pracujúci v kancelárii sa musia popasovať s problémami, ako bolesť chrbtice, karpálny tunel a tuhnutie svalstva. Ako to však je s obliekaní...
Satén patrí k materiálom, ktoré sa považujú za elegantné a luxusné. Prečo si teda nedopriať radosť a doplniť výbavu posteľnej bielizne o tento jedinečný kúsok, ktorý má navyše veľa výhod?
Nesmrteľná klasika, výrazný prvok, dokonalá jemnosť či trendy vrstvenie? Nejdna z nás si mnohokrát láme hlavu nad tým, aký šperk dokonale doplní či zvýrazní jej outfit. Spoznajte niekoľko horúcich trendov,...
Ranné vstávanie robí dnes málokomu radosť. Väčšinou vstávame v takom čase, keby by sme sa najradšej prehodili na druhý bok a dopriali si ešte pár hodín spánku.
Tým, že cez letné mesiace trávime viac času v horúčavách, musíme sa starať nielen o svoju pleť, ale aj o nohy. Nenechajte preto svoje nohy trpieť a začnite sa o ne viac starať.
Spomínate si na svoju letnú dovolenku pri mori a tešíte sa na ďalšiu? Milovníčky námorníckeho vzhľadu nikdy neomrzí klasická bielo-modrá kombinácia, pruhy a doplnky v červenej alebo žltej farbe,...
Krása je to prvé, čo si muži na žene všímajú. Ženy sa prirodzene chcú páčiť a tak častokrát siahajú po výrobkoch, ktoré namiesto toho, aby krásu zvýraznili, majú úplne opačný efekt. 
Berieme ich ako samozrejmosť. Častokrát si ani len neuvedomujeme, že práve oni trpia nie vlastným pričinením, ale tým, že my zanedbávame starostlivosť o ne. Už viete, o čom je reč? Ide o naše nohy. O to, č...
Každá žena je nadšená, keď sa nachádza v obchode so spodným prádlom. Veď aby nie, pre svojho muža je najkrajšia, keď je nahá alebo oblečená vo vkusnej sexi bielizni. Ak hľadáte dobré spodné prádlo, nehľada...
Guess, Oscar de la Renta, Roberto Cavalli. Módne značky a zvučné mená, ktoré pravidelne zapĺňajú titulky svetových časopisov sa predstavia v rámci brnianskeho veľtrhu módy STYL a KABO.
Slovenská tenisová jednotka zažila jeden z najkrajších okamihov v živote, keď v bratislavskom Dóme sv. Martina povedala „áno“ dlhoročnému partnerovi Michalovi Navarovi. Na svoj veľký deň zvolila výnimočnú...
Každá žena si raz za čas dopraje nákupnú horúčku, po ktorej ledva prežije jej peňaženka. Ak nechcete príliš zaťažovať svoju peňaženku a zároveň túžite po nových modeloch sák a blúzok..
Keď muž miluje ženu, je preňho hotovou radosťou, keď ju môže potešiť. Milým slovom, dobrou správou, alebo darčekom.
 … s ktorým ste sa prednedávnom zoznámili? Len prednedávnom vám vaša dobrá priateľka odporučila dobrú zoznamku...
… vtipným tričkom a peknou pleťou?Dámy, nikde nie je písané, že vždy musíte chodiť v sakách, šatách a celkovo len v elegantných veciach.
Nie je vždy pravidlom, že ak chcete niekoho ohúriť, musíte mať oblečené sexy vyzývavé šaty, obuté vysoké podpätky a mať krásny šperk na krku.
Známe to porekadlo, ktoré ste s určitosťou počuli aspoň raz v živote. V jednoduchosti - nie je všetko také, ako sa nám na prvý pohľad zdá.
 … s klinovým opätkom. Nie každej žene bola do genetického vienka darovaná dostatočná výška. Teda výška, ktorú si žena želá.