30 prípadov kráľa slovenskej krimi Dominika Dána

Slovenský autor detektívnych románov Dominik Dán vstúpil do sveta literatúry v roku 2005 románom Popol všetkých zarovná, ktorý bol inšpirovaný prípadom únosu prezidentovho syna a vraždou policajta. Slovenskí čitatelia a čitateľky si tohto krimi autora okamžite obľúbili a aj preto sa dnes tešíme z autorovho 30. prípadu – románu Klbko zmijí.

Román Klbko zmijí oficiálne vychádza vo štvrtok 30. júla a aj tentoraz sa oddané fanúšičky a fanúšikovia môžu tešiť na limitovanú edíciu s obálkou od Jozefa Gertliho Danglára s číslovaním a s podpisom autora. Romány Dominika Dána si môžete aj vypočuť, v audioverzii ich pripravuje spoločnosť Publixing v spolupráci v Vydavateľstvom SLOVART.

Viac o románe Klbko zmijí

Zatknúť a usvedčiť páchateľa trestného činu vraždy je ťažká práca aj pre odborníkov z oddelenia vrážd. Do cesty sa občas postaví nedostatok použiteľných stôp z miesta činu, neochota svedkov vypovedať, neochota svedčiť na súde, ďalšie nepredvídateľné okolnosti.

Neznámy strelec popravil doma v posteli okresného prokurátora a o dva dni neskôr kandidáta na starostu okrajovej mestskej časti. Korupčná aféra okolo zavraždeného prokurátora dostane jasnejšie kontúry, až keď sa detektívom podarí nájsť dobre schovanú prokurátorovu asistentku.

Detektív z oddelenia vrážd Richard Krauz tuší, že priamy úder na skorumpovaných papalášov im dá riadne zabrať a riešenie záhady dvoch beštiálnych vrážd bude bolestivé.

Dominik Dán - kráľ slovenskej krimi.

30 detektívnych románov.

15 rokov na literárnej scéne.

Viac ako 1 000 000 predaných výtlačkov.

Tri dekády zločinu v Našom meste.

Desaťtisíce verných čitateliek a čitateľov.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.