Rozhovor s Evou

Pripravili sme rozhovor so ženou podnikateľkou, ktorú pred niekoľkými rokmi túžba po poznaní zaviala do zahraničia a rada by teraz ponúkla niečo nové.

>> Móda >> Aktuálne >> Rozhovor s Evou

femme: Ste Slovenka, žijúca takmer dvadsať rokov v Rakúsku. Aký bol dôvod Vášho odchodu?
Eva Lojda: Dôvodov bolo v tom čase viac, ale primárna bola zrejme túžba po poznaní, ktorá každého mladého človeka ťahá vyletieť z hniezda a postaviť sa na vlastné nohy.

femme: Môžete nám povedať, prečo ste sa rozhodli prísť „domov“ na Slovensko a podnikať tu?
Eva Lojda: Myslím, že každý sa rád vracia domov. Zaujímavé je pozorovať zmeny, ktoré sa na Slovensku udiali, ako sa mení obraz krajiny, miest a ako sa časom menia aj ľudia. Čo sa však podstatne nezmenilo, je povedomie ľudí v oblasti životného prostredia a toto dedičstvo sme povinní zachovať našim deťom.

femme: Mohli by ste nám v skratke povedať, čo ponúknete na našom trhu pre naše mamičky a ich deti?
Eva Lojda: Ochrana životného prostredia sa medzinárodne stáva ústrednou témou. Ja som sa rozhodla pre svoj malý príspevok ako pomôcť mladým rodinkám na Slovensku a chcela by som im v rámci môjho projektu ponúknuť moderný látkový plienkový systém rakúskej firmy PoPoLiNi.

femme: Aké výhody majú tieto špeciálne plienky v porovnaní s klasickými bavlnenými, ktoré sú na trhu už niekoľko desaťročí a s jednorazovými plienkami?
Eva Lojda: Plienky PoPoLiNi sa v mnohých západoeurópskych krajinách tešia už takmer 15 rokov veľkej obľube, lebo úspešne spájajú všetky výhody klasických bavlnených plienok s výhodami jednorazových plienok. Sú to praktické nohavičkové plienky, ktoré rastú s dieťatkom a ktoré napomáhajú šetriť nielen životné prostredie, ale aj rozpočet mladej rodiny. A samozrejme majú veľké výhody pre zdravie bábätka.

femme: Jeden z argumentov prečo sa naše mamičky rozhodujú pre jednorázové plienky je, že šetria čas. Ďalším zaujímavým argumentom je finančná stránka veci, skúste spresniť aj tieto výhody plienok PoPoLiNi, našim čitateľkám.
Eva Lojda: Áno, žijeme v uponáhľanom svete a čas znamená peniaze. Zdravie však má ešte vyššiu hodnotu. Popolini pozitívne spája všetky aspekty. Plienky sú jednoduché na údržbu, nežehlia sa, neobsahujú žiadne chemické substancie a šetria jednu tonu odpadu na dieťa. Tento systém prináša aj napriek praniu úsporu až do 25.000 korún na plienkové obdobie dieťaťa - vzhľadom k používaniu jednorázových plienok.

femme: Okrem plienok, máte v úmysle ponúknuť aj iné zaujímavé produkty?
Eva Lojda: Ponúkneme mamičkám špeciálne nohavičky na obdobie, keď sa začína s odúčaním od plienok, ďalej plienkové plavky, ktoré sa v plavárňach stali podmienkou a mnohé ďalšie osvedčené produkty. Veľmi zaujímavé sú tiež naše pracie podložky na prebaľovanie, ktoré zadržia vlhkosť, avšak umožňujú cirkuláciu vzduchu. Dodávané budú v rôznych veľkostiach.

femme: Odkedy a akým spôsobom chcete ponúkať tieto plienky?
Eva Lojda: Ak všetko dobre pôjde, od mája sa budú môcť už aj bábätka na Slovensku tešiť tejto novinke. Začíname v Bratislave a osloviť chceme všetky tehotné ženy a mamičky, ktorým naše poradkyne tieto produkty predvedú.

Ponúkame aj zaškoľovanie budúcich partnerov, takže záujemkyne o poradenskú činnosť (aj mamičky na materskej) s pôsobnosťou pre väčšie mestá na Slovensku ma ešte môžu kontaktovať (E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).
Vyhlásili sme tiež súťaž o bábätkoPoPoLiNi, ktoré bude zverejnené na našich prospektoch. Mamičky nám môžu do 10.5.05 posielať emailom fotky detičiek vo veku asi 12-18 mesiacov. Víťaza čaká milý darček.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.