Pozvánka na knižno-filmový večer

V pondelok 8. februára o 18:00 príde predstaviť herec Marián Geišberg a tvorcovia Michal Kollár a Miro Šifra film Červený kapitán.


O autorovi predlohy porozpráva editorka jeho kníh Zuzana Šeršeňová. Červený kapitán je film podľa knihy jedného z najpopulárnejších slovenských detektívnych autorov Dominika Dána a onedlho prichádza do kín (premiéra 10.3.). Vy sa môžete stretnúť s jeho tvorcami v našom kníhkupectve Martinus.sk o 18:00 v kníhkupectve Martinus.sk na Obchodnej v Bratislave.

Anotácia

Je rok 1992 a Československo sa rozpadáva. Detektív Krauz z oddelenia vrážd sa dostáva k prípadu umučeného kostolníka. Jeho smrť mala ostať tajomstvom, ale klinec zatlčený v lebke núti Krauza pátrať aj napriek všetkým varovaniam. Pravdu o prepojení ŠtB a Cirkvi svätej môže priniesť len muž prezývaný Červený kapitán. Stretnutie s týmto „expertom na finálne výsluchy“ ale málokto prežije...

Drsná detektívka slovenského knižného fenoménu Dominika Dána. Predalo sa viac ako 700 000 kníh a konečne prichádza dlhoočakávaný film. Stovky trikových záberov, jeden z najväčších rozpočtov v slovenskom filme a príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami, v ktorom treba ísť cez mŕtvoly.

Cena: 6,95 EUR

Slovart

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.