Súťaž o balíček Waterdrop ORO

Nechajte sa dobiť energiou zlata

Slnečné a teplé dni treba  využiť naplno, či pri výletoch, zaujímavej práci alebo pri športoch. Prekážkou môže byť nedostatok energie alebo jarná únava, ktorá ešte vždy dokáže prekvapiť. 

Ako si dobiť energiu? Horúcim tipom a  je  rad waterdrop® drinkov Microenergy, ktoré vďaka svojmu zloženiu z prírodných ingrediencií povzbudia telo aj myseľ. Tajomstvom Microenergy drinkov je prírodný kofeín, ktorý je zárukou prívalu energie. V zlatej novinke ORO ju dotvára chuť voňavého manga a exotickej guavy s osviežujúcimi listami guayusy, ktoré sa postarajú o potrebnú dávku povzbudenia či už počas dňa v práci alebo pri cvičení. Kombináciu prírodných ingrediencií dopĺňajú vitamíny C, B16 a B12..

Lahodná príchuť ORO chutí najlepšie v udržateľnej sklenenej fľaše z rovnakej zlatej edície, ktorej sofistikovaný žiarivý design podčiarkuje výnimočnú kombináciu nového drinku Microenergy. Zlaté nerezové viečko dodá fľaši pravú eleganciu. ORO edíciu dopĺňajú aj sklenené poháre v lesklom designe spolu so sklenenými slamkami, ktoré sú nielen štýlové, ale hlavne udržateľné. Či už potrebujete dobiť energiu počas dňa, pri obľúbenom športe alebo pred dlhým večerom, ORO je pripravené kdekoľvek a kedykoľvek sa postarať o kvalitný pitný režim.

s_waterdrop_oro

Buďte v kondícii - vďaka Microenergy drinkom to už nebude problém. Stačí si vybrať medzi stálicami NERO, SHIRO alebo horúcou novinkou ORO.

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o balíček Waterdrop ORO -  sklenená fľaša zo zlatej edície  a nápoj Microenergy ORO. Správne odpovede posielajte do 27. júla 2022.

Súťažná otázka: Napíšte nám, ktoré exotické ovocie dalo príchuť nápoju Microenergy ORO?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

4 komentárov

 • Komentár Marianna Fabušová %PM, %24 %753 %2023 %17:%feb napísal Marianna Fabušová

  Kde nájdeme uverejnených výhercov tejto súťaže????

 • Komentár Anton %PM, %27 %746 %2022 %16:%júl napísal Anton

  Mango a guavy

 • Komentár Matilda Labisova %PM, %26 %641 %2022 %14:%júl napísal Matilda Labisova

  Mango a guavy

 • Komentár Viktória %PM, %23 %552 %2022 %12:%júl napísal Viktória

  Mango

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.