Pripravte si plán a stavajte výhodne!

Odštartujte rok 2023 výhodne! S Leierom máte teraz možnosť získať svoj vysnívaný rodinný dom za výhodnú cenu. Nechajte si pripraviť kvalitný nápočet hrubej stavby spolu s dopravou na miesto stavby. A to všetko za minuloročné ceny bez navýšenia!

leier_030323

Zdroj: Leier

Ako bonus získate špeciálne zľavy na vybrané produkty. Len teraz máte možnosť objednať si tehly a preklady Leier so zľavou až 40% a komíny Leier so zľavou až 55%! 

Prečo si vybrať tehly a preklady Leier?

1. Ekologickosť

Základnou surovinou na výrobu tehál Leier je kvalitná hlina pochádzajúca iba z prírodných zdrojov.  Tehly sú plne recyklovateľné bez negatívneho zásahu do životného prostredia.

2. Stabilná teplota 

Vďaka jedinečnej schopnosti tehlových domov akumulovať a stabilizovať teplo v interiéri, máte zaručené príjemné a zdravé bývanie.

3. Regulácia vlhkosti

Tehly Leier majú nízky difúzny odpor, čo znamená, že pri vyššom výskyte vlhka v interiéri prechádzajú vodné pary stenou a dochádza k optimálnemu vyrovnávaniu vlhkosti. Stavba tak dýcha a na stenách sa netvoria plesne.

4. Tlmenie hluku

Hluk je jedným z faktorov, ktorý vie bývanie v novom dome poriadne znepríjemniť. Jedinečné vlastnosti tehál Leier ako tuhosť, objemová hmotnosť a stabilita materiálu sú účinnou zbraňou ako mu zabrániť.

S tehlami Leier si postavíte energeticky pasívny dom s úspornou prevádzkou, ktorý vydrží nielen vám, ale aj ďalším generáciám. Kvalitne realizované tehlové stavby majú prakticky neobmedzenú životnosť. No ani komíny Leier nezaostávajú svojimi vlastnosťami. Kombinácia prírodných surovín a modernej výrobnej technológie vytvára technicky dokonalý výsledok. Ich hlavnou doménou je znižovanie energetickej náročnosti pri vykurovaní a zabezpečenie úplnej bezpečnosti pri prevádzke. Dokážu zužitkovať podstatne väčšiu časť energie obsiahnutej v palive, čo má za následok menšie množstvo, ale hlavne nižšiu teplotu spalín, ktoré prúdia do komína. Vytvorená para zo spalín v komíne skondenzuje a v mnohých prípadoch sa z nej stáva až agresívna kyselina. Keramické vložky používané v komínoch Leier vykazujú dlhodobú odolnosť voči týmto agresívnym látkam. Izolované komínové systémy vďaka tomu poskytujú to najlepšie riešenie odvodu spalín. Za kvalitu hovorí aj samotná záruka, výrobca na ne poskytuje až 33 ročnú garanciu, a to aj pri najťažších prevádzkových podmienkach.

Toto a ešte oveľa viac vám ponúka stavebný materiál Leier. Tak nečakajte a nenechajte si ujsť špeciálnu ponuku, ktorá trvá už len do 28.2.2023. Podrobnosti akcie nájdete na: www.leier.sk/akcia/

Kontakt:

Leier Baustoffe SK, s.r.o.
Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846 

www.leier.sk

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.