Spevníček zo Spievankova

Napísal Fortuna Libri, LP 17. november 2019

Azda sa nenájde dieťa, ktoré by nepoznalo a nemilovalo pesničky Spievanky a Zahrajka zo Spievankova. Tentoraz sa Spievanka a Zahrajko rozhodli, že obľúbené piesne zozbierajú do spevníčka, aby si ich deti dokázali kedykoľvek zaspievať i zahrať.

Vo vydavateľstve Fortuna Libri vychádza nádherne ilustrovaný SPEVNÍČEK PLNÝ PESNIČIEK A KRESBIČIEK. Je určený pre rodičov a deti, ktoré sa učia hrať na hudobnom nástroji, alebo aj pre pokročilejších, ktorí už na hudobnom nástroji hrať vedia. Texty piesní s notami a akordmi, ale aj krásne ilustrácie a fotografie zo Spievankova isto sľubujú, že so Spevníčkom plným pesničiek a kresbičiek zažijete veľa zábavy. Viac na www.fortunalibri.sk.

Hudba je radosť v rodine

Ak sa chcete naučiť spievať a hrať pesničky zo Spievankova, je tu pre vás tento spevníček, v ktorom nájdete najobľúbenejšie detské piesne. Je teda vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí sa učia hrať na klavíri, gitare, flaute, husliach alebo inom hudobnom nástroji, ale aj pre pokročilých. Klavírne sprievody sú stupňované od najjednoduchších až po zložitejšie harmónie pre tých odvážnejších. Spevníček plný pesničiek a kresbičiek zo Spievankova prinesie celej rodine kopec zábavy! A vôbec nevadí, ak budete hrať a nôtiť si podľa svojej chuti a nálady. Dôležité je to, aby vám hudba prinášala radosť.

Odporúčaná maloobchodná cena: 16,90 EUR

www.fortunalibri.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.