Nový slovenský tanečný film Backstage - Padám

Ben Cristovao vytvoril s producentmi The Glowsticks titulnú skladbu k novému slovenskému tanečnému filmu Backstage s názvom Padám. V tanečnom filme, ktorý príde do slovenských kín už 15. marca, si Ben zahral porotcu talentovej súťaže. 

V samotnej skladbe Padám skvele funguje prepojenie slovenčiny a češtiny,  čo odráža samotné dianie filmu, ktorý sa tiež odohráva na Slovensku a v Čechách. „Nápad osloviť Máriu na feat bol spontánny. Sledujem jej tvorbu a myslím, že skladbe dodala skvelú ženskosť a náboj. Song sme s Máriou písali tak, aby sa napojil na romantickú líniu filmu," vysvetľuje Ben. „To, že ma Ben oslovil, ma trochu zaskočilo, ale veľmi potešilo. Síce každý robíme inú muziku, ale spojenie v PADÁM sa nám myslím naozaj podarilo," hodnotí spoluprácu Mária.  Skladbu si už čoskoro budete môcť vychutnať v rádiách, odpremiérovaná bude dnes na rádiu Európa 2.

Producentmi skladby sú The Glowsticks na čele s Osamom Verse, ktorí produkujú všetky Benove skladby. Okrem tohto songu sa na soundtracku objaví Benov song Nohy, ktorý vyšiel v rámci jeho vlaňajšieho EP Posledná a bude tiež súčasťou samotného filmu. Soundtrack bude zároveň obsahovať skladby od Kaliho, Nerieš, Paulieho Garanda, VR Nobody, Indyho a Wiche a ďalších. Soundtrack vyjde spoločne s filmom 15. marca 2018!

Film Backstage je príbehom tanečnej skupiny West Coast Crew, ktorá sa pretĺka v malom meste a sníva o tom veľkom. Dvere veľkého sveta a nablýskaného šoubiznisu sa im vďaka talentovej súťaži naozaj otvoria, no pre vzťahy a charaktery všetkých členov to ale znamená veľký skok a tvrdú skúšku. Svojmu snu sú niektorí schopní obetovať možno až príliš. Ben Cristovao má vo filme úlohu jedného z porotcov talentovej súťaže: „Sranda je, že ponuka robiť skutočného porotcu, prišla veľmi krátko po dotočení mojej roly vo filme. V skutočnosti je to naozaj nápor a zodpovednosť, ale baví ma to," dodáva Ben. Vo filme režisérky Andrey Sedláčkovej (Fair Play) hrajú ďalší skvelí herci ako Roman Luknár, Judit Bárdos, Ivana Chýlková a Kryštof Hádek. Pilierom filmu je hudba a tanec, hlavné úlohy preto stvárnili mladí herci Mary Havranová (Oteckovia) s Ondrejom Hraškom a predovšetkým členovia tanečnej skupiny The Pastels a Ladylicious pod vedením choreografa Miňa Kereša. The Pastels na seba upozornili vo finále Česko-Slovensko má talent. Hudbu pre film zložili Viktor Hazard a Jan P. Muchow.

Chalani z The Pastels sa od 7. marca chystajú na veľkolepú PROMO TOUR po Slovensku, kde bude predpremiéra filmu BACKSTAGE spojená s ich tanečným vystúpením a autogramiádou. Lístky na predpremiéru si už môžete zakúpiť na stránke http://www.cine-max.sk/backstage.html .

Viac informácií o filme a aktuálnych novinkách sa môžete dozvedieť aj na stránkach:

www.backstagefilm.sk

https://www.facebook.com/filmBackstage/

https://www.instagram.com/backstagefilm/

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.