Je tu znovu pre vás!

Napísal Dana Krommelová 13. október 2023

Desiatky rokov pomáhal pri oslabenej imunite a opakovaných zápaloch – urologických, gynekologických aj respiračných. Liečil zápaly a opuchy, urýchľoval hojenie zranení a skracoval dobu liečenia po operačných zákrokoch.

freepik_health_1029

A je späť, rovnako kvalitný, osvedčený a účinný, ako ste ho poznali predtým – liek Wobenzym nájdete opäť v lekárňach!

Je to bezpochyby skvelá správa pre všetkých, ktorí sa spoliehali na jeho overené účinky, potvrdené stovkami klinických štúdií. A je to výborná správa aj pre tých, ktorí ho doteraz náhodou nepoznali a trápi ich celá paleta zdravotných problémov, ktorých spoločným menovateľom je zápal. Zápal ako prirodzená a žiaduca obranná reakcia organizmu je stav, pri ktorom majú nezastupiteľnú úlohu proteolytické enzýmy. A práve tie obsahuje liek Wobenzym: rastlinné (bromelaín z ananásu a papaín z papáje) aj živočíšne (trypsín, chymotrypsín a pankreatín), doplnené o enzýmy bakteriálneho pôvodu (lipáza, amyláza) a rastlinný flavonoid rutín. Vhodne zostavená zmes enzýmov má schopnosť priaznivo ovplyvňovať zápalovú reakciu, urýchliť a zmierniť priebeh zápalu. Okrem toho proteolytické enzýmy pomáhajú odstraňovať opuchy po úrazoch a operáciách. Hojenie je uľahčené, keď zápal, opuch a bolesť rýchlejšie odznejú. Tradičný liek Wobenzym, nájdete odteraz opäť v kamennej aj online lekárni. Dostupné sú všetky tri balenia – 200, 300 a najväčšie balenie 800 tabliet. Vyberte si to pravé balenie pre vás. Na základe predpokladu dlhodobej liečby (napríklad po rozsiahlych operačných zákrokoch) je najvýhodnejšie veľké balenie s 800 tabletami. Na zahojenie rán po ľahkých a stredne ťažkých operáciách je praktické balenie s 300 tabletami. V prípade liečby v rozsahu dvoch týždňov vám bude stačiť aj menšie balenie s 200 tabletami. Enzýmy je kvôli zabezpečeniu optimálneho účinku nutné užívať nalačno, minimálne 30 minút pred jedlom alebo aspoň 90 minút po jedle. Gastrorezistentné tablety sa nesmú hrýzť, deliť alebo drviť, pretože obalová vrstva chráni tabletu pred jej degradáciu vplyvom pôsobenia kyslého pH v žalúdku. Čítajte viac na www.wobenzym.sk

* Wobenzym je liek na vnútorné použitie, registrovaný v oblasti systémovej enzýmoterapie. Pozorne si pred užívaním prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Zdroj foto: Freepik

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.