Najčastejšie želanie

Deti majú pre Ježiška plné zoznamy, ale my dospelí už dávno vieme, čo je najcennejšie – zdravie. Pandémia nás v tom ešte viac utvrdila a ovplyvnila aj výber vianočných darčekov. Ak ich aj vy riešite na poslednú chvíľu, nezúfajte. 

Ešte aj deň pred Vianocami zoženiete hodnotný, zdravý a praktický darček – PREVENTAN®. Pod touto značkou nájdete v lekárňach širokú ponuku výživových doplnkov pre všetkých rodinných príslušníkov.

Sú vhodné na komplexnú podporu imunity celej rodiny – od detičiek, cez vystresovaných dospelých až po obetavých starých rodičov. Všetky prípravky Preventan® sú vo forme cmúľacích tabliet, čo ocenia nielen deti, ale aj seniori. Prehĺtanie tabliet môže týmto dvom vekovým skupinám robiť problémy, tak nech si radšej pri zoceľovaní imunity s chuťou zacmúľajú! Špeciálne vyvinutý „detský“ Preventan® Junior je určený pre deti od troch rokov a je na výber s príchuťou ovocný mix alebo s obľúbenou príchuťou jahoda. Dospelácky Preventan nájdete v lekárni bez príchute alebo s príjemnou príchuťou grepu. Na pravidelné a dlhodobé užívanie sú vhodné „základné“ formy Preventan® a Preventan® Junior. Pri vypuknutí vírusového ochorenia je vhodné zasiahnuť čo najskôr výživovými doplnkami Preventan® Akut alebo Preventan® Quattro, ktorý je spomedzi všetkých prípravkov najkomplexnejší a vhodný aj pri bolestiach hrdla. Rodinka značky Preventan® obsahuje jedinečnú látku ProteQuine®. Špeciálna patentovaná látka je zložená z nukleotidov, aminokyselín a oligopeptidov. Ich vzájomná súhra podporuje slizničnú imunitu, ktorá je v prvej línii nášho, aktuálne toľko skúšaného imunitného systému. Kvalitné výživové doplnky Preventan® prispievajú k silnejšej obranyschopnosti organizmu aj vďaka vitamínu C, ktorý slúži na podporu správnej činnosti imunitného systému. www.neuraxpharm.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.