Kobielského práca ho donútila nosiť okuliare, Haydu má okuliare aj pre parádu.

Herca Vladimíra Kobielského a herečku Karin Haydu, budete najnovšie vídavať v dioptrických okuliaroch, ktoré sú pre nich nutnosťou. Herecká dvojica sa v okuliaroch po prvýkrát objavili na letnej párty Alensa.sk na brehu Dunaja.

1_alensa_new

Haydu a Kobielsky totiž svoju potrebu nosiť okuliare spojili s ambasadoringom jedného z najväčších e-shopov s okuliarmi a šošovkami. Sú tak vôbec prvými slovenskými hviezdami, ktoré si firma vybrala pre ročnú spoluprácu.

O Karin Haydu je známe, že si potrpí na kvalitné veci. Dala si preto záležať v akých dioptrických okuliaroch sa objaví po prvýkrát, aby tak predstavila novú image aj svojim fanúšikom. Výber si nakoniec nevedela vynachváliť. „Okuliare sú dnes módnou záležitosťou. Rada ich nosím. A tie dioptrické sú k tomu aj praktické a pokiaľ ich môžem mať viacero o to lepšie, pretože ich môžem striedať k rôznym outfitom,“ konštatuje Karin Haydu. 

Novým ambasádorom e-shopu s okuliarmi Alensa.sk sa stal aj Vladimír Kobielsky: „V dabingu som zistil, že potrebujem okuliare. Nevidel som totiž na drobné písmo. Dioptrické okuliare som do spoločnosti nikdy doteraz nenosil a v momente kedy som o tom začal uvažovať ma zhodou okolností oslovila Alensa. Zobral som to ako znamenie, že je najvyšší čas sa o svoj zrak začať viacej starať.“

2_alensa_new

Akciu moderoval Matúš Krnčok, ktorý je známy tým, že rád nosí slnečné okuliare. Medzi populárnymi osobnosťami sa na Alensa párty mihla napríklad finalista súťaže Miss Slovensku 2018 Katrína Darasová, alebo modelka Lenka Tekeljaková. Párty si nenechal ujsť ani šéf slovenskej Packety Alexander Jančo.

2_alensa_922

Jeden z najväčších európskych e-shopov s okuliarmi a kontaktnými šošovkami alensa.sk ukázala na Slovensku nové modely určené pre jeseň, zimu 2022. 

Trendom nastávajúcej sezóny sú dioptrické okuliare

Na rozdiel od minulých rokov, kedy boli skôr v ústraní sa dnes stávajú ústredným doplnkom, ktorý si všimne každý. „Trendy okuliare na jeseň a zimu 2022 sú o zvýraznení vašej tváre. Dioptrické okuliare by mali byť dokonalým detailom, a nie len praktickým kúskom. Mali by byť rozšírením vášho štýlu a osobnosti, pričom mnohí dizajnéri a stylisti navrhujú, aby ste si vytvorili zbierku okuliarov na rôzne príležitosti, čím by sa stali rovnako doplnkom ako investíciou,“ konštatuje Petr Langer manažer externej komunikácie e-shopu Alensa pro Európu.

Zo slnečných okuliarov by sme radi poukázali  najmä na nestarnúce mačacie tzv. cat eye okuliare v klasických farbách. Ako je čierna, modrá, alebo červená. Potom sú to výrazné okuliare v hrubým rámom. Pri jeho výbere však myslíte aj na typ tváre. Hranatejšie štýly okuliarov môžu pridať ostrosť oblejším tváram. Vďaka nápadnému a výraznému vzhľadu je tento štýl ideálny, keď potrebujete trochu zvýšiť sebavedomie - takže si ich vyberte na dôležité pracovné dni či stretnutia.

1_alensa_922

Základné údaje o e-shope ALENSA.SK:

●      jeden z troch najväčších e-shopov s kontaktnými šošovkami, dioptrickými a slnečnými okuliarmi v Európe.

●      založil ho pôvodom Slovák – Jaromír Kijonka zo Senice. Jeho manželka je Simona Kijonková, zakladateľka a riaditeľka spoločnosti Packeta (predtým Zásielkovňa).

●      medzi prvými prinášajú virtuálne zrkadlo – pomocou kamery v počítači, mobile si viete on-line vyskúšať okuliare.

●      majú vlastné privátne značky Crullé, Kimikado či Marisio.

●      ponúkajú možnosť výmeny starších šošoviek v okuliaroch za nové.

●      zakladajú si na rýchlosti dodania – majú vlastné sklady a vedia ich dodať v porovnaní s konkurenciou rýchlejšie.

Zdroj foto: Alensa.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.