Zdravé maškrty pre vašich domácich miláčikov

Stalo sa už samozrejmosťou, že svojim domácim miláčikom doprajeme rovnakú starostlivosť ako sebe a svojim najbližším. Presne na to myslí aj estónska značka Green World Solutions, ktorá kombinuje moderné biotechnológie s múdrosťou tradičnej prírodnej medicíny.

freepik_horse_dog_girl_23

Ponúka tak množstvo prípravkov z prvotriednych prírodných surovín, ktoré vašim zvieracím kamarátom pomôžu s lepším trávením, celkovo posilnia imunitu, dodajú energiu a zdvihnú náladu.

 Black Balance – doplnkové krmivo pre kone a poníky

S trávením dnes bojuje kadekto a kone ani poníky nie sú výnimkou. Zatiaľ čo predtým žuli dôležité mikroživiny v divokej prírode, dnes im vďaka domestikácii tieto látky takmer chýbajú. Nevadí, tieto malé chutné sušienky si nielen zamilujú, ale navyše im dopomôžu aj k lepšiemu mikrobiómu. Sú nabité vysokou koncentráciou mikroživín, prebiotík, minerálov, antioxidantov a kyseliny fulvovej, ktoré prospievajú črevnému traktu a zlepšujú mikrobióm. Zároveň však z tela odstraňujú škodlivé látky, vďaka čomu uľahčujú zvieraciemu organizmu a urýchľujú trávenie. Ocenia ich kone i poníky všetkých vekových kategórií ktoré zápasia s nejakým žalúdočným neduhom , ale aj zdraví jedinci ako prevenciu. Cena: 67 €

systers_220923

Black Balance – doplnkové krmivo pre psov

Má váš psík rozhodené zažívanie, páchne mu z papuľky a zle trávi? Potom určite viete, že sa to prejaví aj na jeho nálade. Býva unavený, bez energie a občas nevrlý alebo úzkostný? So všetkými týmito problémami si poradia sušienky Black Balance. Ľahko si nájdu miesto v ich jedálničku, napríklad miesto piškót, ako motivačná maškrta pri tréningu, malá odmena alebo pri zdravotných problémoch. Nájdete v nich vysokú koncentráciu mikroživín, prebiotík aj antioxidantov. Vášho psíka tak zásobia obrovským množstvom kyseliny fulvovej, stopovými prvkami a minerálmi v biologicky skvele využiteľnej forme, ktoré z tela naopak odpravia škodlivé látky a ťažké kovy. Pri pravidelnom používaní bude psík veselší, hravejší, bez úzkostného štekania aj oderu z papuľky. Zamilujú si ich psy všetkých vekových kategórií. Cena: 27,39 €

Kto je Systers

Systers je portál, ktorý spája ženské zdravie, múdrosť našich babičiek, vedecké poznatky, najnovšie technológie a biohacking. Okrem unikátnych produktov je tu aj magazín plný zaujímavých informácií a zoznam eventov, ktoré komunita Systers pravidelne organizuje. „Spoločne ideme cestou sebapoznania a holistického prístupu k zdraviu,“ hovorí o portáli jeho zakladateľka Veronika Allister s tým, že možnosti každého z nás sú nekonečné.

https://www.systers.bio

Ilustračná fotografia: Freepik

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.