Peroni Nastro Azzurro prinieslo zážitok z pretekov formuly

Motoristická udalosť, inšpirovaná pretekmi formuly, zavítala uplynulý týždeň do Bratislavy v podobe IL PITSTOP. Návštevníci tak mali jedinečnú príležitosť priblížiť sa tejto prestížnej pretekárskej akcii a zároveň si vychutnať lahodné talianske pivo Peroni.

Podujatie sa konalo na nábreží Dunaja pri obchodnom centre Eurovea.

Jednou z najväčších atrakcií IL PITSTOP bola maketa garáže Aston Martin Aramco Cognizant Formula One®️ Team, ktorá prilákala na námestie pri Eurovei množstvo nadšených fanúšikov. Táto dokonalá replika pretekárskeho monopostu AMR23 zaujala nielen športovou eleganciou, ale aj precíznou výrobou.

Na podujatí nechýbal ani známy športový redaktor a komentátor formuly Števo Eisele. Návštevníci tak mali príležitosť odfotiť sa s ním alebo získať podpis. Okrem toho si mohli pozrieť exkluzívnu fotogalériu z pretekov, ktorá zachytáva tie najlepšie momenty tímu. O fascinujúcu atmosféru ako na pretekoch formuly sa postaralo tímové rádio s autentickými zvukovými nahrávkami.  

Príjemným bonusom bolo osvieženie v podobe Peroni Nastro Azzurro 0,0 %, ktoré je dokonalým spoločníkom tejto športovej udalosti. Ide o nealkoholickú verziu talianskeho ležiaku Peroni Nastro Azzurro, ktorý je jedným z najznámejších pív v Taliansku. Je vyrobený z jačmenného sladu, kukurice, vysoko kvalitnej pramenitej vody, aromatických chmeľov a kvasníc, ktoré sú pre značku Peroni typické.

Na podujatí nechýbal ani pravý pretekársky adrenalín a emócie. Fanúšikovia formuly si totiž mohli popri lahodnom pive vychutnať aj priame prenosy tréningov a kvalifikácie na Veľkú cenu Veľkej Británie na veľkoplošnej obrazovke.

IL PITSTOP vyrazil na turné po Európe a záujemcovia ho budú môcť obdivovať v piatich metropolách. Podujatie začalo svoju jazdu v júni v Barcelone za osobnej účasti španielskeho dvojnásobného majstra sveta, Fernanda Alonsu, ktorý k udalosti povedal„Šport nikdy nebol taký populárny ako dnes a každá príležitosť, ktorá fanúšikom prinesie jedinečné vzrušenie z pretekov formuly, je dôležitá pre tím aj nášho partnera.“

Po skončení návštevy v Bratislave sa IL PITSTOP presúva do Budapešti a svoju cestu zakončí v Miláne.

Zdroj foto: Lukáš Wisla

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.