Užitočné pomôcky pre vašich psích miláčikov

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Pokiaľ premýšľate, čím by ste im mohli urobiť radosť, navštívte niektorú z predajní, kde nájdete široký sortiment produktov nielen pre psíkov, ale aj pre ďalších domácich miláčikov.

vizsla_19

Ako prežiť horúce leto? Tipy z predajní z predajní KiK:

S príchodom leta sa musíme na vlnu tepla pripraviť nielen my, ľudia. Ale mali by sme sa zamyslieť aj nad svojimi štvornohými miláčikmi, ktorí vysokú okolitú teplotu môžu znášať horšie. Skvelou vychytávkou je napríklad chladiaca podložka, ktorú môžete dať na zem alebo priamo do psieho pelechu. Milovníkom vody sa bude hodiť malý bazénik. V lete je potrebné dohliadnuť aj na pitný režim našich miláčikov. Preto nezabudnite po byte rozmiestniť niekoľko misiek s vodou, aby mal váš maznáčik prístup k čerstvej vode vždy, keď je treba.

lidl_1_822

Chladiaca podložka pre psov, 6,99 €. Bazén pre psov, 13,99 €. Miska, 1,99 €.

Psie pamlsky ako odmena

Dôležitou pomôckou pri výcviku základných povelov sú maškrty, ktoré psa motivujú povely plniť. V KiK nájdete hneď niekoľko rôznych druhov – od hydinových a rybích dobrôt, až po hovädzie či kačacie.

lidl_2_822

Psie hračky na zábavú

Dôležitou pomôckou pri výcviku základných povelov sú hračky, ktoré psa motivujú povely plniť. V KiK nájdete hneď niekoľko rôznych druhov.

lidl_3_822

Gumená hračka pre psa, kurča, 2,49 €. Hračka pre psov, lano, 3,99 €. Hračka pre psov, vetva, 1,49 €.

Dobrota pre štvornohých maškrtníkov z predajní Lidl

O tom, že pes je najlepším priateľom človeka, niet pochýb. Práve preto by sme sa o nich mali patrične starať a dbať aj o ich každodennú stravu. Akou dobrotou však potešiť svojho štvornohého parťáka? Diskontný reťazec prichádza s jasnou odpoveďou - paštétami pre psov. Tie mu poskytnú všetko, čo potrebuje k optimálnemu zdraviu a k pohode. Tieto paštéty sa tak jednoznačne stanú jeho obľúbenou pochúťkou.

Pripravte vášmu miláčikovi jednoduchú večeru, či obohaťte jeho každodennú stravu paštétami s kuracím alebo hovädzím mäsom. Paštéta až so 60 % podielom mäsa má jemnú štruktúru, je ľahko stráviteľná, a tak je vhodná aj pre starších psíkov, ktorí majú problém s chrupom. Obsahuje živiny a monoprotein dodávajúci potrebnú silu, no naopak neobsahuje konzervačné látky zaťažujúce jeho organizmus. Práve to z neho robí perfektné krmivo pre všetky plemená v akomkoľvek veku psíka. Paštéta sa nachádza v mištičke, ktorú hravo schováte do akejkoľvek tašky, vďaka čomu sa stane ideálnou voľbou na všetky vaše spoločné cesty. Komplexné, zdravé a chutné – krmivo, ktoré vášmu labužníkovi dodá všetko, čo potrebuje.

orlando_lidl

Paštéta pre psy, kuracia/hovädzia, Lidl, 0,79 €

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.