Prvé vianočné tipy

Pokojné, plné lesku a vôní. Také by mali byť Vianoce, po ktorých túži asi každý. Odpočítavanie do dlho očakávaného Štedrého večera už je v plnom prúde a zháňanie darčekov pomaly ale isto tiež. 

KOZMETICKÉ SETY pre ňu a preňho

Tea Tree Hemp Set

Tea Tree je hostinou pre všetky zmysly od hlavy až po päty. Nový rad Tea Tree Hemp je multifunkčný a vy máte v rukáve eso pre každú minimalistku.

Balíček (65,27 €) obsahuje Tea Tree Hemp Restoring Shampoo & Body Wash 300 ml, Tea Tree Hemp Restoring Conditioner & Body Lotion 300 ml a Tea Tree Hemp  Replenishing Hair & Body Oil 50 ml.

1_211122

Awapuhi Wild Ginger® Style Set

Výnimočná starostlivosť plná nádhernej vône divokého havajského zázvoru poteší všetkých, ktorí si zaslúžia len to najlepšie. Balíček (54,18 €) obsahuje Awapuhi Wild GInger® Moisturizing Lather Shampoo 250 ml a Keratin Cream Rinse 250 ml

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na oficiálnom eshope Paul Mitchell  eshop.paulmitchell.cz 

Darčekový set Black Suede

Hrejivý pocit v srdci, že na vás niekto myslí, je k nezaplateniu. Muži nie sú výnimkou. Obdarujte svojich chlapov neodolateľným setom vôní sviežich listov, hrejivých drevín a kožených tónov v podobe toaletnej vody, guľôčkového deo antiperspirantom a sprchovacím gélom na telo a vlasy Black suede.

v_avon_1_122

Set (22,90 €) obsahuje: EDT, 75 ml, Guľôčkový deo antiperspirant 50 ml, Sprchovací gél na telo a vlasy, 250 ml, bežná

POHODLIE A KRÁSA PO CELÝ ROK

Podprsenka Una

Perfektnou a praktickou voľbou je napríklad Podprsenka Una, ktorá vám zabezpečí pohodlie počas celého dňa či noci, prípadne bezpečie počas cvičenia. Vyznačuje sa extra podporou, okamžitým pozdvihnutím pŕs, bez ramienok.

Materiál: 95% nylon, 5% elastan. Veľkosti: S – XL. Bežná cena: 16,00 €

Ružový náramok Za zdravé prsia

Materiál: 100% bavlna, plast, zinok

Priemer prívesku: 1,4 cm

Bežná cena: 5,90 €

v_avon_2_122

Set náušníc Za zdravé prsia

Materiál: zinok, titán, hliník, pokovované bielym bronzom

Bežná cena: 7,90 €

Ak si zakúpite predmety Avon s označením stužky, podporíte občianske združenia či neziskové organizácie bojujúce proti rakovine prsníka.

UŽITOČNÝ POMOCNÍK PRE CELÚ RODINU

Vďaka vysávačom od značky Bissell je bežné upratovanie podláh, ale aj rýchla likvidácia drobných incidentov, ako sú napríklad neželané stopy domáceho maznáčika, vyliaty pohár s džúsom alebo bežný neporiadok v kuchyni, úplnou hračkou. Vysávače Bissell totiž súčasne vašu podlahu vysajú, vytrú aj vysušia, a tak je už o pár minút pripravená na ďalšie fungovanie – a s tým spojené vytváranie nových nečistôt! S neporiadkom si našťastie Bissell rýchlo poradí a vám tak ušetrí čas na dôležitejšie veci v živote, než je upratovanie.

Bissell CrossWave C3 aj Bissell CrossWave Cordless C6 sú teraz vybavené systémom FreshStart – rotačná kefa, filter aj roztok pre samočistenie vysávača v sebe majú antimikrobiálnu zložku, ktorá pôsobí ako prevencia proti množeniu baktérií a vzniku nepríjemného zápachu.

Viacúčelový vysávač Bissell CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry poskytuje 25 minút bezdrôtového vysávania. Má oddelenú nádržku na čistú a špinavú vodu, takže na vytieranie využíva vždy tú čistú. Samočistiaci režim vyčistí všetky súčiastky vysávača.

bissell_cc_6

Bissell CrossWave C3 má tiež oddelené nádržky na čistú a špinavú vodu a jeho súčasti sú taktiež vylepšené o systém FreshStart. Je vhodný napríklad do domácností, kde upratovanie trvá o niečo dlhšie a jedno nabitie akumulátora by nestačilo. Na veľkých plochách nie je šnúra prekážkou a nemusíte čakať na to, než sa vysávač opäť dobije.

V balení oboch vysávačov nájdete čistiaci prostriedok Natural Multi-Surface s objemom 1 liter. Po jeho spotrebovaní si môžete dokúpiť napr. multifunkčný čistiaci prostriedok Multi-Surface Pet, ktorý odstraňuje odolný neporiadok a zápach spôsobený domácimi miláčikmi. 

bissell_cw_3

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.