Nevesta v teniskách: všetky tipy pre dokonalý vzhľad

Vydávať sa v teniskách namiesto opätkov je čoraz viac trendy: ako si vybrať ten správny model a obliecť si ho bez toho, aby ste sa zbytočne trápili. Nenechajte sa viazať konvenciami a buďte jednoducho sami sebou.

0_vasky_wedding

Premýšľali ste niekedy nad tým, že by ste sa na svadobný deň stali nevestou v teniskách? Ak sa má váš svadobný outfit držať hesla hlavne pohodlie,  prečo sa nespoľahnúť na celkový komfort pekných tenisiek navrhnutých a prispôsobených špeciálne pre túto príležitosť?

Móda sa už niekoľko sezón zamilovala do tohto svadobného trendu, spoliehajúc sa na potrebu maximálneho uvoľnenia pre nevestu, ktorá môže byť vystresovaná z plánovania svadby. Ďalší dôvod, tenisky na svadbe sú dobrý spôsob, ako sa vyhnúť tomu, aby ste sa mali opuchnuté nohy.

Štýlové "ÁNO" v topánkach Vasky

Vasky sa snažia svojich zákazníkov sprevádzať a podporovať na každom kroku. Od neistých detských krôčikov cez cesty za dobrodružstvom až po tie najdôležitejšie pracovné aj osobné kroky. A radi budeme aj pri tom, keď vkročíte so svojou polovičkou do spoločného života. 

1_vasky_wedding

Cena za 2 páry 400 eur

Preto vytvorili svadobné tenisky výnimočné biele kožené tenisky TENY custom wedding. Ručne vyrábané topánky môžu byť ozdobené menami novomanželov, novým spoločným priezviskom, iniciálami či dátumom svadby, alebo napríklad súkromným svadobným hashtagom. Písmo si pokojne vyberte tak, aby ladilo so svadobným oznámením. Detailom, ktorý môžeme farebne zladiť so zvyškom odevu, sú koža na päte alebo ozdobné prešitie topánky. A ak budete chcieť ešte niečo viac, môžete si vo vnútri topánok schovať svoje spoločné životné motto, ktoré vám natlačíme na podošvu. Fantázii sa u nás skrátka medze nekladú, je to predsa váš deň D. 

2_vasky_wedding

Klasika Converse

Tenisky Converse sú v skutočnosti najpoužívanejšie tenisky na svadbách: farebné alebo biele, personalizované kamienkami a mašličkami, jedinečné vyšívaním alebo už bez zábran opotrebované, zostávajú v prvej desiatke topánok, ktoré preferujú nevesty na deň svadby. Dokonca ich majú obzvlášť radi mladomanželia, ako aj svedkovia a družičky!

3_converse_wedding

Superga - pohodlie na vyššej platforme

Ďalšie z ponuky obľúbenosti sú Superga, typovo podobné, aj keď strihovo nižšie a pre nevesty vítane aj s vyššou platformou. Aj tu sa ponúka možnosť personalizovať tenisky, napríklad výšivkou z ligotavých kamienkov, ktoré upozorňujú na deň svadby či nahradením šnúrok saténovými.

4_superga_wedding

Zdroj foto: Vasky, Converse, Superga

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.