Tipy pre bábätka

Napísal Simona Klérková, KiK 09. december 2023

Ako každá milujúca maminka chcete aj vy poskytnúť svojmu bábätku dokonalú starostlivosť, pohodlné oblečenie na zimné prechádzky, spokojné bruško a črevnú rovnováhu, aby každý deň prebiehal s úsmevom a bez plaču.

freepik_baby_1223

1.tip: Active Flora baby: Zdravý štart pre mikrobióm vášho bábätka od prvého dňa

Aj keď robíte všetko, čo je vo vašich silách, občas sa vyskytnú vonkajšie vplyvy, ktoré môžu vašu snahu nabúrať. Sú rôzne - od fázy pôrodu, kedy vaše plány nečakane prekazí cisársky rez, cez užívanie antibiotík až po zmenu stravy v neskoršom veku bábätka. Dodaním prospešných baktérií mliečneho kvasenia, takzvaných laktobacilov, doplníte a obnovíte zdravú črevnú mikroflóru vášho dieťatka.

Doplnok stravy, kvapky s prospešnými baktériami Active Flora baby, obsahuje 6 miliárd živých baktérií Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 v jednej dennej dávke a používať ho môžu dojčatá od prvého dňa narodenia, ale aj deti a dospelí. Olivový olej, ktorý je súčasťou kvapiek, navyše disponuje mastnými kyselinami, ktoré sa najviac podobajú profilu materského mlieka. Kvapky neobsahujú alergény, ako sú mliečne bielkoviny a laktóza, ani konzervačné látky, umelé farbivá či sacharózu.

active_flora_1223

Tento doplnok stravy kúpite za odporučenú cenu 10,25 eur v každej dobrej lekárni a na www.activeflora.sk

2.tip: Pripravte sa s bábätkom na zimu s KiK

Aj s malými bábätkami chceme tráviť čas na čerstvom vzduchu. Aj keď zima ešte úplne nedorazila, chlad naberá na obrátkach. Preto je dobré byť pripravení na mrazivé počasie a mať hneď po ruke napríklad praktický teplý overal či šálik pre najmenších. Poriadna zima Vás nezaskočí, a tak môžete pokojne vyraziť na Vaše pravidelné prechádzky.

A môžeme ísť von!

Čo môže byť praktickejšie pre maminu aj bábätko, ako pohodlný overal? Dieťatko bude chránené pred zimou zo všetkých strán, a Vy tak môžete byť pokojné, že mu zo žiadnej strany nehrozí zima. Na prechodné obdobie medzi jeseňou a zimou nájdete v KiK dojčenský hebký overal. Pri väčšej zime zas využijete zateplený a obidva nájdete v ružovej aj modrej farbe. Nezabudnite ani na čiapky, buď samostatné, alebo aj ako súpravu s rukavičkami.

1_kik_091223

Detský zimný overal, 15,99 €. Dojčenská súprava, čiapka a rukavice 5,99 €. Dojčenský hebký overal, 9,99 €.

Ako v bavlnke

Pohodlné mäkké oblečenie k zime jednoducho patrí a ocení ho aj Vaše bábätko. Napríklad hebkú dojčenskú súpravu s motívom macka môžete obliecť pod bundu von či na návštevu, no bude sa mu v nej pohodlne ležkať aj s Vami v obývačke. Vzorovaný overal môžete obliecť dieťatku aj na spanie. KiK nezabudol ani na detské radosti, a tak možno potešíte bábo aj milým uspávačikom, ktorý mu bude robiť spoločnosť pri postieľke.

2_kik_091223

 Dojčenský flísový overal, 6,99 €. Dojčenská hebká súprava, 7,99 €. Uspávačik, 14,99 €.

Zdroj foto: Freepik, KiK

1 Komentár

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.