NEWBORN bábätkovská kolekcia SINSAY

Narodenie dieťaťa je veľká udalosť, ktorá je spojená s množstvom lásky, ale aj s potrebou pripraviť sa na starostlivosť o batoľa. Príchodom nového člena do rodiny sa zvyšujú aj náklady v domácom rozpočte, obzvlášť pri narodení prvého dieťatka...

1_sinsay_240223

... , ktoré nemôže dediť niektoré veci po svojom staršom súrodencovi.Vďaka najnovšej kolekcii Sinsay pre novorodencov doplníte krásnu výbavičku všetkými prvkami, ktoré sa vám budú hodiť počas prvých týždňov života vášho dieťatka.

Kolekcia Sinsay baby pozostáva z oblečenia funkčných strihov. Je vyrobená z materiálov príjemných na dotyk. Dominujú pastelové tlmené farby: béžová, sivá, krémové odtiene a biela. Vzory objavujúce sa na oblečení sú rovnako jemné. Základom sú samozrejme klasické body s krátkym a dlhým rukávom i kombinézy. Kolekcia Newborn je roztomilé detské oblečenie, ktoré neobmedzuje slobodu pohybu. Vďaka univerzálnym farbám sú ideálne pre chlapcov aj dievčatá. Ďalšou výhodou Newborn sú doplnky a hračky. Tieto produkty sú tiež v neutrálnych farbách a budú perfektným doplnkom výbavičky.

2_sinsay_24223

Výbavička

Nezávisle od ročnej doby, bábätko potrebuje pár detských košielok a kabátikov vo veľkosti 56 až 62, aspoň 5 - 6 kusov dojčenských dupačiek a body (56-62), 4 páry ponožiek a 2-3 bavlnené čiapočky. Náklady na výbavičku sa líšia aj s ročným obdobím. V zime potrebujete detský teplý fusak a deku, na jar a leto postačí ľahšia zavinovačka. Zimní novorodenci sa nezaobídu bez teplejšieho oblečenia, rôznych kombinéz, rukavičiek a teplých čiapočiek.

3_sinsay_24223

Spoznajte kolekciu Sinsay Newborn - všetky produkty nájdete na sinsay.com a v aplikácii Sinsay.

Zdroj foto: Sinsay

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.