Súťaž o darčekovú kazetu Vincentka a knihu Poklad na ostrovoch (i527.net)

„Poklad na ostrovoch od Roseanny M. Whiteovej je vynikajúci román plný tajomstva, dobrodružstva a romantiky. Nechýbajú v ňom piráti, poklad, duchovia, vraždy a celoživotné súperenie... Knihu vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú radi historické romance s prímesou tajomna. Je to prvá kniha zo série Tajomstvá ostrovov a ja sa už neviem dočkať ďalšieho dielu.“ - Fresh Fiction

Exkluzívna darčeková kazeta produktov značky Vincentka obsahuje výrobky:

VINCENTKA sirup 200 ml
VINCENTKA pastilky ovocné 18 ks
VINCENTKA pastilky bylinné 18 ks
VINCENTKA nosový sprej 25 ml
VINCENTKA hydratačný krém 75 ml
VINCENTKA zubná pasta 95 g
Produktový katalóg VINCENTKA

s_vincentka_i527_net_0524

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o darčekovú kazetu Vincentka a knihu Poklad na ostrovoch z vydavateľstva i527.net. Na vaše správne odpovede čakáme do 18. júla  2024.

V posledných rokoch sa aj v dôsledku globálneho otepľovania čoraz častejšie vyskytujú vysoké teploty a tropické teploty. Najnebezpečnejšie je, ak trvajú niekoľko dní za sebou. Spôsobujú malátnosť, únavu, ospalosť, bolesti hlavy, závraty alebo nevoľnosť. Hrozí i riziko úpalu, čiže prehriatia organizmu, alebo úžehu (prehriatie mozgu). Zvlášť nebezpečné môžu byť tropické teploty pre veľmi malé deti a seniorov. Dobrým pomocníkom pre zvládanie horúčav a dehydratácie tela je svetoznáma minerálna voda Vincentka.

Práve letné obdobie je charakteristické zvýšeným výparom vody z organizmu a s tým súvisiaceho úbytku minerálov a iónov z tela pri potení. To sa môže prejaviť až svalovými kŕčmi a kolapsom. Vtedy je namieste doplniť potrebné látky iónovými nápojmi, ktoré nahradia stratené tekutiny, minerály a ióny. Okrem umelo vyrábaných ióniových nápojov je na výber aj 100% prírodná minerálna voda Vincentka, ktorá je vlastne prirodzeným prírodným iónovým koktailom.

Vincentka je síce svojím pôvodom morskou vodou, ale obohatením ďalšími minerálnymi prvkami, CO2 a zriedením podzemnou vodou sa od morskej vody líši. Morská voda má cca 35 g solí na liter.

Súťažná otázka: Napíšte nám, koľko gramov solí na liter má Vincentka?

Správnu odpoveď nájdete v článku Tropické horúčavy sú nebezpečenstvom leta

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.