Súťaž o knihu od Toma Hanksa (Lindeni) a poukážku Deichmann

TENISKY NA PLATFORME sú jedným z najväčších trendov obuvi za posledných pár rokov, pričom inšpirácie ako všemožne ich kombinovať s oblečením sa objavujú vo všetkých módnych informačných kanáloch – od ženských časopisov až po sociálne siete, ako aj všade, kam sa pozrieme v skutočnom živote.
Nie sú štylizované len k ležérnym outfitom. Tenisky na platforme sa dajú kombinovať s legínami a džínsami, ale aj širokými nohavicami z materiálov pre elegantnejšiu módu a šatami.
A viete čo je na nich úplne to najlepšie? Tenisky na platforme sú častokrát ľahšie a pohodlnejšie ako ich horúce konkurentky mokasíny a sandáliky na vysokých podpätkoch na platforme. To je dôvod prečo sa tešia tak veľkej obľube a štýlové ženy po celom svete nachádzajú neustále nové a nové inšpirácie ako ich prepájať s kúskami svojho šatníka.

s_deichmann_0524

√ Tej dominujú ležérne mestské aj športové modely. Nájdeme tu aj niekoľko robustných chunky kúskov, alebo tenisiek v ponožkovom štýle. Na svoje si tentoraz prídu ako milovníčky minimalistickej módy a tlmených jednofarebných modelov, tak ženy, ktoré majú rady zaujímavé detaily, či pútavé kombinácie farieb.
√ Tenisky na vyššej platforme vám, okrem pár centimetrov navyše, poskytnú aj príjemnú podporu a stabilitu pri chôdzi. Kto by si neželal kráčať jarou s ľahkosťou?
√ Tenisky na platforme perfektne doladia mestský jarný look. Noste ich k streetwearovým širokým nohaviciam, k romantickej midi sukni, rozviatym šatám aj k farebným kostýmom. Vykúzlite s teniskami od DEICHMANNa svoj originálny a neopozeraný outfit.

Tom Hanks - Ako sa vyrába ďalší majstrovský veľkofilm

Od oscarového herca a autora bestsellerov: román o vzniku hviezdneho, multimiliónového filmu o superhrdinoch... a o skromných komiksoch, ktoré ho inšpirovali. Vtipný, dojímavý a podnetný román, ktorý zachytáva zmeny v Amerike a americkej kultúre od druhej svetovej vojny. Zoznámime sa s mužskou hviezdou filmu s mimoriadne komplikovanou povahou, s úžasnou hlavnou predstaviteľkou, excentrickým scenáristom/režisérom, producentkou, asistentkou produkcie a všetkými ostatnými na oboch stranách kamery.

s_deichmann_lindeni_0524

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o román Ako sa vyrába ďalší majstrovský veľkofilm z vydavateľstva Lindeni a poukážku Deichmann v hodnote 20 Eur. Na vaše správne odpovede čakáme do 22. mája 2024.

Súťažná otázka: Napíšte nám, názov predchádzajúcej knihy od Toma Hanksa z vydavateľstva Lindeni.
Správnu odpoveď nájdete na lindeni.sk/Tom Hanks

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.