Súťaž o 1x valentínsky balíček pre neho a pre ňu od značky Orava

Napísal Simona Klérková 07. február 2024

Vaša pleť ju bude milovať

Dokonale vyčistená pleť bez nánosov mazu, mikroskopických zvyškov mejkapu, drobných nečistôt a upchatých pórov je prvým krokom k tomu, aby ste mali dokonalú pleť aj vy. Ak jej večer doprajete poctivú starostlivosť v podobe hĺbkovej očisty a jemnej masáže, po zobudení vás prekvapí jej sviežosť, napnuté línie a žiarivý jas, akoby ste práve vyšli spod rúk profesionálnej dermatologičky. Vsaďte pri každodennej očiste na najmodernejšiu technológiu v službách krásnej a mladistvo vyzerajúcej pleti – ultrazvuk. Výsledok vás milo prekvapí.

Vernou a pedantnou pomocníčkou pri očistných rituálov pleti na tvári, krku a dekolte je ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venera 1. Jemne a šetrne zbaví vrchné partie pokožky odumretých buniek a zároveň hĺbkovo odstráni zo zanesených pórov toxické látky a baktérie, ktoré spôsobujú zapaľovanie pokožky a akné. Okrem toho pri očiste jemnou masážou stimuluje krvný obeh, aby sa pleť prežiarila do krásy, čo napomáha redukovať vrásky a odstraňovať kruhy pod očami. Je vhodná pre pleť každého typu vrátane citlivej pokožky a jej delikátne služby môžu využiť dospievajúce dievčatá s problematickou pleťou aj ženy v zrelom veku. Pri čistení pleti jemne vibruje, takže očista je niekoľkonásobne účinnejšia a menej náročná ako klasické manuálne čistenie. V prospech krásnej pokožky funguje na nabíjateľnú Li-ion batériu, ktorú ľahko nabijete cez AC adaptér v elektrickej sieti alebo ju pripojíte k počítaču cez dodávaný kábel.

Vlasy ostrihá aj odsaje

Keď si muž strihá vlasy v kúpeľni, často to končí hotovou pohromou. Popadané drobné vlasy na podlahe a v umývadle vedia vytočia do vývrtky aj tú najväčšiu flegmatičku. Kúpte preto tomu svojmu strihač vlasov Orava VS-600 s vákuovým odsávaním vlasov do zbernej nádobky. Tú stačí po ostrihaní jednoducho vysypať do koša, takže v kúpeľni sa vyhnete neporiadku. Strihač má nože z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a umožňuje nastaviť dĺžku strihu od 0,5 do 18 mm. Na jedno nabitie pracuje 40 minút a v príslušenstve má olej na čistenie, čistiacu kefku, sieťový adaptér na nabíjanie a hrebeň.

Súťažte o ultrazvukovú špachtličku na čistenie pleti Orava Venere-1 v hodnote 30 eur a strihací strojček s vákuovým odsávaním Orava VS-600 v hodnote 20 eur. Z tohto valentínskeho darčeka budete mať radosť aj vy, aj vaša drahá polovička.

s_valentin_orava_24

www.orava.eu

Stačí, ak nám napíšete správnu odpoveď na súťažnú otázku a pri losovaní bude stáť šťastena na vašej strane. Súťaž trvá do 15. februára 2024.

Súťažná otázka: Akú technológiu využíva na čistenie pleti Orava Venere-1?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Ľubomir %AM, %08 %227 %2024 %04:%feb napísal Ľubomir

    Valentínsky balíček by nás nesmierne potešil

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.