Súťaž o balíček Milka MMMAX a komiks Mačička Pusheen vie všetko (COO BOO)

Obľúbená čokoláda Milka prináša odmenu pre každého. Či už v podobe lahodnej tabuľky čokolády Milka MMMax v niekoľkých variantoch alebo v podobe balíku peňazí. Odmeňujte sa, maškrťte a užite si chvíľku sami pre seba. Pri troche šťastia vyhráte 250 EUR.

Tá najlepšia odmena

Ohliadnite sa za tým, čo ste dokázali. Či už ste práve oboplávali zemeguľu, strávili deň v práci alebo len "relaxovali". Nikdy sa nezabudnite poriadne odmeniť! Čokoláda Milka MMMAX je tu práve pre tie chvíle, kedy si môžete nerušene a zaslúžene vychutnať chvíle pohody sami so sebou. Milka ich obohatí lahodnou a jemnou chuťou pravej alpskej čokolády a porciami celých lieskových orieškov, sušienok Oreo, karamelu či hrozienok – záleží len na tom, po ktorej príchuti siahnete.  Výsledkom je vždy tá pravá a jedinečná chvíľa pre vás. A ako vyzerá tá vaša?

Milka MMMAX ponúka čokoládu z alpského mlieka s celými lieskovými orechmi v karameli, vrstvou sušienok Oreo a mnohými inými ingredienciami, z ktorých si každý vyberie. Ochutnajte!

Vyhrajte 250 € každý deň

Odmeniť sa čokoládou je správna vec. Odmena od Milky však môže byť ešte ďaleko väčšia. Naskenujte pokladničný doklad za nákup akéhokoľvek produktu Milka a zapojte sa do súťaže na stránke  www.promo.milka.com. Vyhrajte 250 € a užite si svoju odmenu na MMMAX!

s_milka_coo_boo_923

Milé naše čitateľky a čitatelia!

Už od roku 2000 si 13. septembra pripomíname Medzinárodný deň čokolády. A ako ho najlepšie osláviť? Pochopiteľne – tabuľkou jemnej pochúťky z mlieka a kakaa, pri ktorej po ochutnaní urobíte „Mmmmm“. Zapojte sa do súťaže, v ktorej môžete vyhrať 3 čokolády Milka MMMax v niekoľkých variantoch a humorný komiks pre deti Mačička Pusheen vie všetko od Claire Beltonovej z vydavateľstva COO BOO. Vaše odpovede posielajte do 20. septembra 2023.

 Súťažná otázka otázka: Napíšte nám, akým spôsobom sa môžete zapojiť do súťaže KÚP A VYHRAJ o 250 € ?

Správnu odpoveď nájdete vtexte  alebo na Kúp a vyhraj

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

6 komentárov

 • Komentár Zuzana Galajdova %AM, %20 %320 %2023 %06:%sep napísal Zuzana Galajdova

  kúpte si akýkoľvek výrobok Milka, nahrajte pokladničný doklad vyhrajte 250 €

 • Komentár Jaroslav %AM, %20 %319 %2023 %06:%sep napísal Jaroslav

  kúpte si akýkoľvek výrobok Milka, nahrajte pokladničný doklad-vyhrajte 250 €

 • Komentár FemaleAgent Busty babe licked andfinger fucked_by sexy blonde_lesbian %AM, %19 %385 %2023 %08:%sep napísal FemaleAgent Busty babe licked andfinger fucked_by sexy blonde_lesbian

  You really make it seesm so ewsy with ykur presentation butt I finnd this topic tto bee eally simething that I thin I would nerver understand.
  It seems too complex andd extremsly broad foor me. I amm
  loiking forward for your next post, I will try to get thee hang
  oof it!

 • Komentár Alena %PM, %17 %557 %2023 %12:%sep napísal Alena

  Naskenujte pokladničný doklad za nákup akéhokoľvek produktu Milka a zapojte sa do súťaže na stránke http://www.promo.milka.com.

 • Komentár Dana %PM, %16 %620 %2023 %13:%sep napísal Dana

  Naskenujte pokladničný doklad za nákup akéhokoľvek produktu Milka a zapojte sa do súťaže na stránke http://www.promo.milka.com. Vyhrajte 250 € a užite si svoju odmenu na MMMAX!

 • Komentár zuza %PM, %14 %760 %2023 %17:%sep napísal zuza

  Kúpte si akýkoľvek výrobok Milka, nahrajte pokladničný doklad a skúste svoje šťastie! Výhercov losujeme každý deň.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.