Súťaž OmegaMarine Forte+ a knihu o depresii a "vyhorení"

Prečo OmegaMarine Forte+?

Na trhu je dnes dostupných množstvo výživových doplnkov s obsahom omega-3 mastných kyselín. V čom je výživový doplnok od NaturaMed Pharmaceuticals iný?
OmegaMarine Forte+ si priazeň získal vďaka svojej vysokej kvalite a tiež účinkom na ľudské zdravie. Omega-3 mastné kyseliny sú totiž pravdepodobne najzdokumentovanejšou látkou s preukázaným pozitívnym účinkom na srdce, mozog a oči. Tento výživový doplnok obsahuje vysokú koncentráciu omega-3 a na pokrytie denného príjmu vám stačia dve kapsuly. Tie sa rozkladajú až v črevách, takže nepocítite nepríjemnú pachuť v ústach. Doplnok obsahuje aj vitamín D, ktorý priaznivo pôsobí na imunitu, zuby a normálnu funkciu svalov. Takisto je veľmi dobre vstrebateľný v tukoch, čo zaisťuje maximálnu absorpciu omega-3.

Pri dnešnej životospráve však len veľmi málo ľudí prijíma dostatok omega-3 mastných kyselín prirodzenou cestou vo svojej strave. Vedeli ste napríklad, že Slováci jedia takmer o 50 % menej rýb ako priemerný obyvateľ Európskej únie a štyrikrát menej ako priemerný Nór?

Rybí olej od NOBLE HARVEST – od výživových doplnkov po mrkvový koláč

Firmu Noble Harvest, ktorá sa na nórskych ostrovoch Lofoty a Vesterály zaoberá produkciou a distribúciou rybieho oleja špičkovej kvality, založil v roku 2014 Petter Tidemand-Johannessen, ktorý je pôvodným vzdelaním biológ so zameraním na chov rýb.
Ryby, ktoré spoločnosti Noble Harvest spracováva, pochádzajú iba zo západnej a severnej časti Nórska v severnom Atlantiku, teda žijú v blízkosti miesta, kde sa nachádzajú aj výrobné závody. Vďaka tomu nedochádza k zbytočnej časovej odmlke od chvíle, kedy bola ryba ulovená, po jej spracovanie. Aj rybí olej sa vyrába priamo na mieste. Produkcia lososového oleja tak trvá priemerne 75 minút od doby, kedy sa živá ryba dostane do továrne a je spracovaná. Olej je označený ako „Najčerstvejší rybí olej na svete“. Podľa všetkých dostupných informácií nie je nikto ďalší na svete, kto by dokázal rybí olej spracovať rýchlejšie.

s_naturamed_noxi_0123

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o 2x mesačné balenie výživového doplnku OmegaMarine Forte+ (60 kaps.) a knihu z vydavateľstva NOXI  Ako sa zbaviť depresie a syndrómu vyhorenia / Klaus BernhardtNa vaše správne odpovede čakáme do 27. januára 2023. 

Otázka: Napíšte nám, od ktorého roku sa firma Noble Harvest zaoberá produkciou a distribúciou rybieho oleja špičkovej kvality?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

2 komentárov

  • Komentár Anton utorok, 24 január 2023 17:21 napísal Anton

    Od roku 2014

  • Komentár Mgr. Eva Kosťová pondelok, 23 január 2023 17:14 napísal Mgr. Eva Kosťová

    Od roku 2014⯑

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.