Súťaž o 3 mikulášske balíčky Haribo a Rakytníček

Napísal femme, Haribo 24. november 2022

HARIBO ponúka sladké maškrtenie aj pre vegánov

Nevedeli ste si predtým rady so svojimi chuťami na gumené cukríky, pretože ich zloženie nebolo určené pre vegánov? Teraz môžete podobné starosti hodiť za hlavu. HARIBO Pico-Balla sú nielen 100% vegánske, ale naviac vás nadchnú rôznorodosťou svojich príchutí.

Aj vegáni majú chuť na sladké. Ak patríte medzi nich, ničoho sa nebojte a bez výčitiek siahnite po želatínových cukríkoch HARIBO Pico-Balla. Tie totiž nesú medzinárodnú známku V-label, ktorá spotrebiteľom uľahčuje orientáciu medzi vegánskymi a vegetariánskymi výrobkami. Uchváti vás mix želatínových konfiet s jedinečnými ovocnými kombináciami – jablko, černica a citrón, pomaranč, citrón a lesné ovocie alebo jahoda, lesné ovocie a pomaranč a najnovšie aj HARIBO Miami Fizz, kyslé želatínové dúhové prúžky s príchuťou jablka, čučoriedky, jahody a citrónu.

s_haribo_terezia_1122

Odporúčaná cena Pico Balla: 0,79 EUR za 80g balenie, odporúčaná cena Miami Fizz: 0,79 EUR za 80g balenie

Zapojte sa do súťaže o 3 mikulášske balíčky HARIBO (rôzny výber Haribo cukríkov), ku ktorým vám pribalíme multivitamínové želatínky Rakytníček s rôznymi príchuťami na ochutnávku :-), stačí ak nám odpoviete do 1. decembra 2022! Nezabudnite napísať aj adresu, aby sme vám stihli poslať balíčky.

Súťažná otázka: Napíšte nám, ktorá medzinárodná známka na obale cukríkov uľahčuje orientáciu medzi vegánskymi a vegetariánskymi výrobkami?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Magdalena Scerbova pondelok, 28 november 2022 12:19 napísal Magdalena Scerbova

    velmi mi chutia vase cukriky

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.