SNOWé Vianoce! Súťaž o vianočný balíček.

SNOWé Vianoce!

Po roku je to tu opäť. Nezabudnuteľná vianočná atmosféra, plná pohody, radosti a prekvapení pod stromčekom. Tomu všetkému však predchádza zhon, stres a míňanie peňazí. No nemusí to tak byť. Stačí si vybrať správne a výhodne nakúpiť v pravý čas. To všetko a ešte omnoho viac nájdete v najnovšej waterdrop® ponuke. Skvelé štýlové darčeky pre každého, ktoré pomôžu s pitným režimom bez cukru, šetria prírodu od plastov a teraz sú aj za výhodnú cenu.

s_snow_2_1122

Stačí si vybrať z designových sklenených alebo nerezových fliaš, ku ktorým vám pribalíme ochutnávkový set 6 príchuti Microdrinkov a k tomu ikonickú chuť obľúbenej limitovanej edície SNOW, ktorá sa vracia každú zimu. Dokonalá kombinácia ostružín, čučoriedokjabĺk doladí vianočnú atmosféru, bude skvelým spoločníkom zasnežených dní. Celý pitný režim sa bude vynímať v štýlovej darčekovej krabičke, ktorá je navyše viackrát použiteľná. Nezabudnite nakupovať výhodne, k vybraným setom pribalí waterdrop® skvelé darčeky s vianočným designom ako napríklad štýlové ponožky so severským designom pre každého člena rodiny či priateľa. Nemôže to byť jednoduchšie, prekvapenie pre všetkých pod jednou strechou.

s_snow_1_1122

Viac na www.waterdrop.sk alebo v našom kiosku v Auparku, v Bratislave.

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o vianočný balíček. Na vaše správne dopovede čakáme do 26. novembra 2022.

Súťažná otázka: Napíšte nám, čo obsahuje Vianočný Ochutnávkový Set Limitovanej Edície?

Správnu odpoveď nájdete tu - Vianočný ochutnávkový set SNOW

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.