Módne posolstvo zo sveta Barbie ružových a purpurových tónov

Napísal Mohito, Annabelle Minerals 10. júl 2023

Zoznámte sa s najnovšoukolekciou PINK MANIFEST, ktorej posolstvo je: Buďte odvážna energická a výrazná!  Aký je trend v líčení pre tohtoročné leto? Jednoznačne nebáť sa farieb!

mohito_am_100723jpg

MÓDNE POSOLSTVO zo sveta BARBIE

Toto módne posolstvo priamo zo sveta BarbieTM sa odráža vo farbách kolekcie. Celá škála intenzívnych odtieňov ružovej bola postavená vedľa seba v kontraste s čistou bielou. Pink Manifest sú veľmi letné a ležérne siluety. Tričká s potlačou BarbieTM majú pohodlné moderné siluety. Kolekciu dopĺňajú ženské šaty a blúzky s volánmi.

 

PRE NEPREHLIADNUTEĽNÝ LETNÝ LOOK

Zabudnite na obavy z farieb a ponorte sa do palety nespútaných letných tónov. Bezstarostné horúce mesiace sú totiž tým správnym časom, kedy začať experimentovať so živými rúžmi, oslnivými lícenkami a jasnými odtieňmi očných tieňov. My v Annabelle Minerals doslova milujeme čerešne – nielen tú typickú chuť, ale aj ich zvodne červenú farbu. A práve tento odtieň považujeme za absolútny hit tohto leta v líčení očí. Vyskúšajte ho aj vy.

Základom mäkkej ceruzky na oči sú prírodné oleje, minerálne pugmenty a tiež vitamín E. Preto je k jemnej pleti v oblasti očných viečok nielen šetrná, ale aj sa o ňu stará.

Ceruzka má zamatovo krémovú textúru, vďaka ktorej veľmi hladko kĺže po pokožke. Je rovnako ľahké s ňou vytvoriť nielen presnú linku, ale aj ju rozotrieť štetcom ako očný tieň. Po zaschnutí sa líčenie nemaže.

Nové odtiene ceruziek na oči vo farbách Iris, FUCHSIA, PLUM, MIDNIGHT a CATMINT vám zaistia nielen úchvatné líčenie

Ceruzku kúpite novo v dvoch odtieňoch:

● IRIS je ceruzka v chladnej, elegantnej fialovej farbe s nádychom kovového lesku. Zvýrazňuje krásu modrých a hnedých očí. Je perfektná pre tých, ktorí majú radi farebné akcenty aj v klasickom líčení.
● PLUM je ceruzka v slivkovo fialovom odtieni s dúhovými čiastočkami. Odtieň sa na očnom viečku mení v závislosti od uhla dopadu svetla.

Okrem nových odtieňov ceruzky kúpite aj v odtieňoch Dark Wood, Forest Sky, Cherry a Pine.

 Ceruzka je organická, vegánska a ekologicky balená v prírodných materiáloch (drevo, kov).

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.