Športové outfity, ktoré vám rozprúdia krv a dajú chuť na cvičenie

So stúpajúcimi teplotami sa konečne zbavujeme aj zimných vrstiev oblečenia. No zároveň sa ukazujú všetky prehrešky, ktorých sme sa v uplynulých mesiacoch voči svojej postave dopustili.

1_tchibo_17523

Počasie praje už aj športovaniu vonku, vnútri sa dá cvičiť stále a pokiaľ je motivácia to jediné, čo vám chýba, toto športové oblečenie je také úžasné, že sa vám jednoducho bude chcieť v ňom cvičiť, behať, bicyklovať!

Základom každého športového outfitu je kvalitná podprsenka. V tomto prípade uprednostnite kvalitné vypracovanie a materiál pred krásou – ide totiž doslova o prsia. Dobrá športová podprsenka ich podrží aj pri tých najnáročnejších cvikoch, a verte nám, že oporu potrebujú prsia všetkých veľkostí.

2_tchibo_17523

Niektoré z nás sú jemné víly, iné skôr drsnejšie divošky. Šatník nežných žienok žiari pastelovými farbami a nežnými vzormi a jemnosť uprednostňujú aj pri voľbe doplnkov. Svoje farby si krehké typy nájdu aj medzi športovým oblečením a dokonca aj medzi športovými pomôckami. Stačí kliknúť na tchibo.sk a zladíte sa od hlavy po päty.

3_tchibo_17523

Pre nežnú vílu aj divožienku

Ženy plné divokej energie sa neboja priťahovať pozornosť výraznými farbami a intuitívne po nich siahnu aj pri výbere športového oblečenia. Vo výraznej mikine sa stanete neprehliadnuteľnou. Ukážte svetu, kto ste!

4_tchibo_17523

Farby nám dokážu zlepšiť náladu aj dodať energiu. Povedzte úprimne – však aj vy máte pri pohľade na túto farebnú kombináciu chuť podobne sa obliecť a ísť sa prebehnúť? Už o pár dní môžu byť vaše: čakajú vás na tchibo.sk!

5_tchibo_17523

Tón v tóne

Keď si potrpíte na dokonalé kombinácie farieb oblečenia do práce, prečo by ste nemohli byť zladená aj pri behaní? Bežecké oblečenie z Tchibo má toľko úžasných farebných prevedení, že skombinovať ho nebude pre vás žiaden problém.

6_tchibo_17523

Pekne oblečená však môžete byť aj vtedy, keď cvičíte. Ten príjemný pocit zo seba samej sa odrazí aj na chuti do cvičenia. Alebo si z pohodlných legín a ľahkého trička spravte praktické domáce oblečenie, v ktorom síce nebudete cvičiť, zato sa v ňom budete cítiť jednoducho úžasne.

7_tchibo_17523

Na to, aby sa ktorákoľvek časť vášho domova premenila na fitnesscentrum, nebudete potrebovať žiaden extra priestor. S malými, ale zato účinnými pomôckami precvičíte celé telo tak, že vám o sebe dajú vedieť aj tie svaly, o ktorých ste doteraz netušili. Aj športové pomôcky na vás čakajú vo vašej obľúbenej predajni a na webe Tchibo.

8_tchibo_17523

Cyklistické oblečenie je ďalšia kategória, kde je pôžitkom vyraziť von v pohodlnom a peknom oblečení. Okrem toho by malo byť aj funkčné, teda by ho nemalo prefúknuť, ideálne by vás malo ochrániť aj pred dažďom a malo by byť ľahké a skladné. Presne také nájdete na tchibo.sk.

Zdroj foto: Tchibo

Foto: Tchibo

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.