Pozvánka na pyžamovú párty

Napísal KiK, Reserved Home 15. marec 2023

Cez deň večne „ulietaná“, stále na služobných cestách alebo len v práci za počítačom. Aj vy ste sa v tom našli? Určite poznáte ten pocit, keď máte všetkého dosť a potrebujete jednoducho „vypnúť“. Pýtate sa ako na to? V prvom rade si tú chvíľku nájdite. 

Ideálne, ak do toho zapojíte aj svoju sestru či najlepšie priateľky. Prespávačka môže začať!

Aká je vaša predstava perfektného večera? Chutné jedlo, dobrý film a príjemná spoločnosť? Áno, aj takto môže vyzerať úplný relax. Čo tak k nemu prizvať aj svoje kamošky? Urobte si spolu babský večer a doprajte si zaslúžený oddych.

kik_150323

A čo vám nesmie na pyžamovej párty chýbať? Pohodlné mäkké oblečenie, v ktorom sa budete všetky cítiť komfortne a ktoré vám sadne ako uliate. Siahnite najmä po voľných strihoch a priedušných materiáloch, ktoré sú na takéto príležitosti ako stvorené. V predajniach KiK si teraz môžete vybrať dámsku spodnú bielizeň aj nočné košele s vtipným nápisom. Môžete si dokonca urobiť aj pyžamovú módnu prehliadku.

TIP: #ReservedForHome – Všetko pre vašu nielen spálňu

Kolekcia Reserved Home sa vyznačuje estetickou konzistenciou. Značka ponúka na výber z troch línií: Klasická, Minimalistická a Romantická. Každá z nich má svoj originálny štýl, starostlivo vybranú farebnú škálu a prepracované detaily.

reserved_home_1

Klasická línia predstavuje univerzálny dizajn pre moderný domov, ktorý ľahko doplní každý typ interiéru. Ide o sériu nadčasových návrhov v neutrálnych odtieňoch béžovej a šedej s decentnou prítomnosťou staroružovej. Produkty vyrobené z vysoko kvalitných materiálov zahŕňajú dekoratívne výrobky, textílie, dekoračné vankúše zo zamatu, deky s motívom rybej kosti, ako župany.

Všetko vyššie uvedené dopĺňajú návrhy domáceho oblečenia: župany, nočné košele a spodná bielizeň v ružovej, sivobielej a čiernej farbe pre ženy a župany v čiernej a šedej farbe pre mužov.

Romantická línia, je romantický štýl opierajúci sa o teplý, útulný interiér. Jemné odtiene modrej, pastelovo ružovej a šalviovej zelenej, botanické, kvetinové vzory, vyšívané detaily a pletené textúry zdobia súpravy vankúšov, obrusov a posteľnej bielizne. Sprevádza ich glazovaná keramika v tradičných tvaroch; naproti tomu lampy sú moderné a boli navrhnuté v organickom štýle.

reserved_home_2

Reserved Home sa nezameriava len na výnimočné štýly, ale aj na veľmi užitočné riešenia, ako je široká škála veľkostí. Toto je obzvlášť dôležité v prípade posteľnej bielizne. Obliečky na paplóny a vankúše sú dostupné v šiestich veľkostiach. Kolekcia pre deti má tri veľkostné varianty. Trendy musia byť praktické a funkčné. Paletu farieb je potrebné podávať tak, aby jednotlivé interiéry k sebe ideálne ladili.

Zdroj foto: KiK, Reserved Home

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.