Čo všetko už dnes môžeš nájsť v modernom second hande Nosene?

Second hand už dnes nepredstavuje len hŕbu starého oblečenia nahádzaného iba tak ledabolo. Rovnako nie prestarnuté kúsky, visiace na vešiakoch ktovie ako dlho. Second hand je dnes už niečím trendovým, nápaditým. Môžeš tu nájsť voňavé kúsky s príbehom, značkové oblečenie, ktoré nosili aj hviezdy, prírodnú kozmetiku a mnoho iného. 

second_hand_821

Poďme sa spoločne pozrieť, ako to vyzerá v second hande NOSENE:

Oblečenie s príbehom i srdcom

Zodpovedný trendsetter? Tak to by si určite mal zavítať no second handu NOSENE a vybrať si tam nejaké pekné lacné oblečenie. V lete určite oceníš šaty, overaly, tričká či rôzne pestré doplnky.

A vedel si, že NOSENE posiela výťažky z predaja občianskym združeniam? To ťa potom môže dvojnásobne hriať pri srdiečku. Zúžitkuješ pekné oblečenie znova a ešte aj pomôžeš niekomu v núdzi.

No a do tretice, NOSENE dáva šancu aj kúskom, ktoré vo svojej prvotnej podobe už príliš veľkú vyhliadku nemali. Ale vďaka šikovným rukám dostali druhú šancu zažiariť. Vyber si z ponuky lokálne prešitých a prerobených košieľ, šiat či topov.

Ekologická obuv zo Slovenska

Chceš byť štýlový a pritom ekologický? Tak to sa ti potom určite budú páčiť tenisky slovenskej značky NOVESTA. Poznajú ich už aj za našimi hranicami. Výnimočné sú tým, že ich vyrábajú ručne. Kúpiš ich v rôznych farbách a strihoch.

Prírodná kozmetika

Postarajte sa o pleť aj telo v súlade s prírodou. Vyberte si v NOSENE prírodnú kozmetiku zo Slovenska. Čo by si povedal napríklad na tuhé parfémy, tuhé rúže alebo mydlá z kozieho mlieka? Zaraď ich do kozmetického kufríka a tvoja denná rutina bude o niečo viac eko friendly.

Okrem toho v NOSENE nájdeš ešte pančušky a ponožky z recyklovaných materiálov, výrobky pre ekologickú domácnosť i knihy. Tak neváhaj a vyber si niečo pre seba alebo blízkych s ohľadom na životné prostredie. Buď šetrný a pritom si dopraj. 

Zdroj foto: istockphoto

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.