Nové spotrebiče radu Bespoke 2023

Spoločnosť Samsung Electronics v rámci veľtrhu CES 2023 predstavila najnovšie prírastky do svojho prispôsobiteľného radu Bespoke Home. Nové domáce spotrebiče a služby spoločnosti Samsung boli navrhnuté tak, aby spĺňali rastúci dopyt po prispôsobiteľnosti sa potrebám používateľov.

Aby poskytovali vyššiu úroveň inteligentnej konektivity, čo podporuje udržateľnosť vybavenia domácnosti a práce v kuchyni. Kuchyňa s technológiou od spoločnosti Samsung, vrátane širšej ponuky chladničiek Bespoke, väčšej a lepšie využiteľnej 32“ obrazovky pre štvordverovú chladničku Bespoke Flex so systémom Family Hub+ a pokročilou funkciou umelej inteligencie AI Pro Cooking pomáhajúcou optimalizovať prípravu pokrmov v rúre Bespoke AI Oven, sa stáva inteligentnejším, všestrannejším a interaktívnejším priestorom ako kedykoľvek predtým.

„Na veľtrhu CES 2023 pokračujeme v budovaní úspechu nášho radu Bespoke predstavením nových chladničiek a vstavaných spotrebičov tejto značky, ktoré dávajú ľuďom ešte viac možností, ako ukázať svoje kuchárske umenie,“ uviedol Junhwa Lee, výkonný viceprezident a vedúci skupiny Customer Experience Team divízie Digital Appliances spoločnosti Samsung Electronics. „Naším cieľom je maximalizovať slobodu ľudí usilujúcich sa o personalizáciu a produktivitu vo svojich kuchyniach, a to pomocou nových, rozšírených funkcií zahŕňajúcich všetko od veľkých interaktívnych obrazoviek na našich chladničkách až po asistenciu umelej inteligencie pri varení. Tieto najnovšie produkty a funkcie idú nad rámec obyčajnej pomoci používateľom v kuchyni a umožňujú im skutočne prejaviť ich kulinárske schopnosti a spríjemniť si kuchynské práce vďaka prispôsobiteľnosti ich vybavenia. Vďaka najnovším inováciám a prispôsobiteľnému dizajnu tieto nové spotrebiče navyše hladko spolupracujú so službami SmartThings a poskytujú tak bezkonkurenčné pohodlie a úspory v domácnosti.“

1_bespoke_100123

Štvordverová chladnička Bespoke Flex s Family Hub+ prináša väčší displej a lepšiu konektivitu

Nová štvordverová chladnička Bespoke Flex s Family Hub+ ponúka okrem svojej primárnej funkcie aj komplexné rodinné komunikačné, ovládacie a zábavné centrum s prekvapivo veľkým displejom.

Dynamické funkcie štvordverovej chladničky Bespoke Flex s Family Hub+ sa zobrazujú na 32-palcovom bezrámčekovom FHD displeji, ktorý je takmer dvakrát väčší ako pri predchádzajúcich modeloch. Z výhod väčšej obrazovky ťaží aj vylepšené používateľské rozhranie, ktoré umožňuje pohodlne využívať služby SmartThings a sledovať aj ovládať kompatibilné domáce spotrebiče.

Chladnička je vybavená aj novým softvérom pre Family Hub. Mediálna služba Samsung TV Plus[1] teraz ponúka viac ako 190 bezplatných kanálov[2] a integrácia Google Photos premieňa obrazovku platformy Family Hub na digitálny fotorámik, ktorý uľahčuje zdieľanie a zobrazovanie fotografií. Vďaka väčšej ploche obrazovky a novej funkcii „obraz v obraze“ (PIP) v prípade Samsung TV Plus sa môžu používatelia pozerať na svoje obľúbené televízne programy, zároveň kontrolovať a sledovať stav ostatných kuchynských spotrebičov, a ešte dohliadať na to, čo práve varia.

Štvordverová chladnička Bespoke Flex s Family Hub+ bude uvedená na trh v Severnej Amerike a Kórei v prvej polovici roku 2023. Okrem toho bude v roku 2023 na všetkých trhoch, kde sa predávajú chladničky Family Hub (Kórea, USA, východná a západná Ázia, Latinská Amerika a Európa), uskutočnená aktualizácia softvéru Family Hub.

2_bespoke_100123

Rad Bespoke sa rozširuje o obľúbené modely chladničiek amerického typu (Side-By-Side) a chladničiek s mrazničkou vo vrchnej časti, ktoré umožňujú ešte väčšie prispôsobenie sa podmienkam v kuchyni

V súlade s estetikou dizajnu Bespoke sa chladnička Bespoke Side-by-Side vyznačuje plochým, minimalistickým dizajnom s prispôsobiteľným predným panelom, ktorý je k dispozícii so skleneným alebo antikorovým povrchom. Používatelia si môžu vybrať zo širokej škály farieb[3] a povrchových úprav dverí a zladiť tak chladničku s interiérom svojej domácnosti. Elegantný dizajn chladničky dotvára systém automatického otvárania dverí Auto Open Door[4] so zapusteným madlom, ktoré nenarúša celkový decentný vzhľad. Na pootvorenie dverí stačí iba klepnutie.

Vnútro chladničky Bespoke Side-by-Side je vybavené najnovšími technológiami na skladovanie a chladenie potravín. Vstavané nápojové centrum Beverage Center zaisťuje ľahký prístup k dávkovaču vody a automaticky plnenému džbánu s infuzérom, ktorý vám kedykoľvek poskytne studenú a prirodzene ochutenú vodu[5]. Dvojitý automatický výrobník ľadu je neustále pripravený schladiť nápoje používateľov kockami ľadu alebo ľadovými kúskami Ice Bites.

Rovnako ako chladnička Bespoke Side-by-Side je aj chladnička Bespoke s mrazničkou vo vrchnej časti dostupná v štýlových farbách, ktoré sa dokonale hodia do moderných kuchynských interiérov. Vo vnútri chladničky sa nachádza zóna Optimal Fresh Zone+ a filter Active Fresh Filter, ktoré udržiavajú potraviny

3_bespoke_100123

Zdroj foto: Samsung

[1] Služba Samsung TV Plus pre štvordverovú chladničku Bespoke Flex s Family Hub+ je v súčasnej dobe k dispozícii iba na kórejskom a americkom trhu.

[2] Ponuky kanálov sú každý mesiac aktualizované. Celkový počet kanálov sa môže v januári 2023 zmeniť.

[3] Možnosti voľby farieb sa môžu v rôznych regiónoch líšiť.

[4] Dvere sa automaticky otvoria asi o 25 mm. Pokiaľ dvere ďalej sami neotvoríte, po 2 sekundách sa automaticky zatvoria (v niektorých situáciách nemusí byť automatické zatváranie možné).

[5] Na výrobu ochutenej vody je potrebné infuzér pred použitím naplniť preferovaným ovocím alebo bylinkami.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.