Ako od babičky...

Čerstvé mlieko značky Boo Milk je slovenský unikát, s chuťou porovnateľnou s mliekom, aké pili ešte naše staré mamy. Od ostatných mliek sa odlišuje zdraviu prospešnými vlastnosťami a kvalitou. Má čisto slovenský pôvod, jeho výroba aj spracovanie prebieha v rámci našej republiky, aj kravy, z ktorých pochádza, sú slovenského pôvodu.

boo_milk_622

Boo Milk nie je homogenizovaným mliekom a je nízko pasterizované, čím si zachováva všetky výživové hodnoty a momentálne dosahuje najvyššiu výživovú hodnotu mlieka na našom trhu. Jeho výroba je jedinečná - po šetrnej pasterizácii a ochladení sa najkvalitnejšie mliečne kultúry vrátia do mlieka späť. Vzácne laktobacily a ďalšie mliečne kultúry tak ostávajú „živé“ a pracujú podobne ako v pôvodnom kravskom mlieku, ktoré sa však z hľadiska bezpečnosti nemôže predávať v surovom stave.

Čerstvé mlieko Boo Milk vďaka tomuto spôsobu výroby obsahuje až 30 miliárd probiotických baktérií a pôvodných dôležitých mliečnych kultúr na jeden liter, ktoré prispievajú k podpore zdravia a imunity. Vďaka svojmu mimoriadnemu zloženiu je Boo Milk je prvá mliečna funkčná potravina na našom trhu.

Boo Milk je patentovo chránený produkt. Ide o plnotučné mlieko bez falošného zápachu, s neupravovaným obsahom tuku v BIO kvalite. Keď je reč o BIO a EKO, svoju jedinečnosť si zachováva aj v tejto oblasti – nájdete ho výlučne v sklenených fľašiach. Podrobnejšie informácie o jedinečnom slovenskom produkte nájdete na www.freshobchod.sk. Mlieko „ako od babičky“ zoženiete v sieti predajní FRESH Plus alebo v ich e-shope.

Benefity čerstvého mlieka Boo Milk:

-       slovenský pôvod – slovenské kravy, slovenská farma, slovenská výroba

-       je to šetrne nízko pasterizované kravské BIO plnotučné mlieko

-       jeho šetrná pasterizácia prebieha pri teplote 66 – 67℃,

-       nie je homogenizované

-       obsahuje až 8 kmeňov pôvodných mliečnych kultúr (90% zachované v Boo Milk)

-       obsahuje až 30 miliárd probiotických baktérií na 1l

-       má najvyššiu výživovú hodnotu mlieka na trhu

-       je bez falošného zápachu

-       je slovenským aj európskym unikátom

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.