Tipy na domácu kozmetiku a manikúru

Napísal Dermacol, Syoss a Palette 24. august 2023

S farbením vlasov a obočia si poradíte aj bez profesionálov. Hlavne v dovolenkovom období nestihnete dôjsť ku kaderníčke alebo na kozmetiku, čo môže znepríjemniť plobyt. Vyskúšajte aj dokonalú manikúru s odolnou gélovou textúrou!

pexels_andrea_piacquadio_face

3D laky PURE od Dermacol: Dajte svojej manikúre „zelenú“

Vyskúšajte nové 3D laky na nechty PURE od Dermacol, ktoré obsahujú až 72 % prírodných látok! Vašim nechtom dodajú trendy gélový finiš a bezchybný vzhľad na celých 5 dní.

Nový rad lakov na nechty PURE zaujme najmä dámy, ktoré si potrpia na eko-friendly zložení. Laky majú označenie „21-free“, to znamená, že v nich nenájdete toxické látky, ako sú toluén, acetón, formaldehyd  a mnohé ďalšie.  Naopak, obsahujú až 72 % prírodných zložiek, pričom až 81 % z nich pochádza z bio zdrojov. Laky PURE tak predstavujú vegánsku alternatívu bežných lakov na nechty a moderné green technológie v nich nahradili rozpúšťadlá a farbivá z ropy, prírodnými zložkami. Tie pochádzajú z rastlinných biomás, napríklad cukrovej trstiny, manioku, bavlny a kukurice.

Ani napriek prírodnému zloženiu však nemusíte očakávať žiadne kompromisy. Či už sa rozhodnete pre jemnú alebo výraznú farebnú manikúru,  3D efekt a gélový finiš odolný voči oderu vydrží na vašich nechtoch až 5 dní. Bez olupovania, vyblednutia farby či straty lesku. Laky PURE sú dostupné sú v šiestich odtieňoch  - od transparentného cez nude béžové a ružové odtiene až po výraznú červenú.

dermacol_3D_823

Prírodné PURE 3D laky na nechty, 6 odtieňov, Dermacol – 4,99 eur/11ml

Vyskúšajte tipy a užite si dovolenku bez starostí

S našimi tipmi od značiek Syoss a Palette, ktoré navyše zbalíte do kabelky, budete na dovolenke žiariť aj bez pomoci profesionálov.

1.tip

Aj keď máte viditeľné odrasty, nemusíte zúfať. Vaše vlasy budú v okamihu vyzerať dokonale. Stačí siahnuť po Palette Root Retouch. Tento malý pomocník vo forme púdru, ktorý je v predaji v štyroch farebných variantoch (blond, svetlohnedá, hnedá, čierna), v priebehu niekoľkých sekúnd zakryje odrasty bez zaťaženia vlasov. Kompaktný púder s vysoko koncentrovanými pigmentmi dokonale zafarbí vaše vlasy, odrasty v priebehu niekoľkých sekúnd splynú so zvyškom vlasov a vy si tak môžete užívať dokonalý a prirodzený vzhľad. Navyše vďaka šikovnému baleniu môžete svoju farbu jednoducho zbaliť do kabelky a mať ju poruke, kedykoľvek sa vám bude hodiť. Root Retouch je odolný voči potu a vplyvom počasia, vy ho tak môžete použiť všade, kde nemáte k dispozícii svojho kaderníka.

palette_823

2.tip

A ak vás trápi, že sa vo vašej dovolenkovej destinácii nebudete môcť chváliť dokonalým obočím, môžete so sebou zbaliť nové farby na obočie Syoss Brow Tint, ktoré sú odolné voči vode a rozmazaniu. Stačí iba 5 – 10 minút a vaše obočie získa výraznejšiu farbu a objem ako z profesionálneho salónu, ktorý vydrží až 4 týždne. Nie je preto potrebné si každý deň obočie zložito maľovať a na dovolenke vám tak odpadne ďalšia starosť. Farba na obočie Syoss Brow Tint sa navyše ľahko nanáša. Pokryje každý chĺpok a zakryje prípadné medzery alebo šediny. Dokonale vyzerajúce obočie dosiahnete jednoducho, nech už ste kdekoľvek. Navyše jedno balenie vydrží až na desať aplikácií, takže sa nemusíte báť, že po každom farbení budete musieť hľadať drogériu. Farby na obočie sú dostupné v troch variantoch: svetlohnedá, tmavohnedá a čierna.

syoss_823

Zdroj foto: ilustračná fotka Pexels Andrea Piacquadio, Dermacol

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.