Vráťte svojim vlasom život po lete

Vysušené vlasy bez lesku dokážu po parných letných mesiacoch potrápiť mnoho z nás. Môžu za to vysoké teploty, slnečné lúče, chlór či slaná voda a predovšetkým kombinácia všetkých týchto faktorov dohromady.

Máme pre vás preto niekoľko účinných tipov, ako vlasom bez energie predísť, prípadne ich znova oživiť.

❖    Umývajte si vlasy hydratačným šampónom - ten nielen odstraňuje eventuálne zvyšky soli, ale aj dodáva každému vlasu potrebnú vlhkosť.

❖    Používajte hydratačný kondicionér - ideálny je produkt založený na nenahraditeľných účinkoch prírodných olejov. Tie totiž vlasy hydratujú, rozpletajú a aj krotia.

❖    Aplikujte hydratačnú masku - malo by ísť o prípravok, ktorý vlasom dodá stratené živiny, uzamkne v nich vlhkosť, ale súčasne ich nezaťaží.

❖    Používajte ochranné stylingové prípravky - než začnete účes upravovať kulmou či žehličkou, je vhodné aplikovať prípravky, ktoré vlasy ochránia pred vysokými teplotami.

❖    Nechajte si zastrihnúť končeky - akonáhle odstránite rozstrapkané a vysušené konce vlasov, váš účes bude ihneď pôsobiť upravenejším dojmom.

Siahnite po značke NEUMA

Rad neuMoisture od NEUMA bol špeciálne vyvinutý na starostlivosť o suché a poškodené vlasy. Dodáva im stratenú vlhkosť, zvyšuje ich odolnosť a zanecháva ich prirodzene lesklé a poddajné.

Najväčšiu službu preukáže letom unaveným vlasom maska ​​neuMoisture intensive masque™. Tá sa totiž postará o obrovskú dávku hydratácie, ktorú dodá do hĺbky každého vlasu. Výsledkom je na prvý pohľad zdravý a prirodzene lesklý účes bez neskrotených vlasov okolo.

200822_2

Prečo sa spoľahnúť na neuMoisture intensive masque™

Maska bola vyvinutá preto, aby chránila vlasy pred stratou hydratácie a zároveň, aby tie vysušené rýchlo obnovila. Za tieto jedinečné schopnosti vďačí svojmu zloženiu:

❖    Phyto Colour ComplexTM sú rastlinné výťažky, ktoré obnovujú prirodzené zdravie a lesk a tiež predlžujú životnosť farby.

❖    Phyto UV Shield je patentovaná zmes certifikovaných organických rastlinných výťažkov, ktorá zlepšuje hĺbku tónu, lesk a živosť farby.

❖    Esenciálne oleje chránia pred UVA a UVB žiarením a blednutím farby.

❖    Bambucké maslo prirodzene absorbuje UVB žiarenie, čím chráni farbu a tiež bráni strate vlhkosti.

❖    Výťažok z rebríčka chráni vlasy pred poškodením a obnovuje ich pružnosť.

❖    Jojobové estery zjemňujú, upokojujú, ochraňujú a dodávajú lesk.

❖    Výťažky zo semien hrozna majú antioxidačné vlastnosti a chránia pred UV žiarením.

Viac než len starostlivosť o vlasy

V neposlednom rade sa neuMoisture intensive masque ™ postará o výnimočný aromaterapeutický zážitok. Každučký vlas totiž prevonia kombináciou čistých esenciálnych olejov z levandule, mandarínky, ruže, bergamotu a vanilky, ktoré majú tieto účinky:

❖    upokojujú myseľ unavenú po celom dni,

❖    okamžite pozdvihujú náladu,

❖    navodzujú príjemnú atmosféru,

❖    povzbudzujú všetky zmysly,

❖    pôsobí preventívne proti stresu.

NEUMA neuMoisture intensive masque™, 200 g: 1.092 Kč.

Spomienky na leto

Leto je čas pohľadov na vodu s pohárom aperolu v ruke, odpočinku a nádherných prirodzených účesov z pláže. To, že prichádza jeseň neznamená, že sa s nimi musíme rozlúčiť! 

200822_3

Plážové vlny sme pre vás uväznili do fľaštičky

Hľadáte úžasný sea salt sprej, s ktorým si doma pripomeniete plážové vlny z vašej dovolenky? Pridajte si do svojho domáceho arzenálu Awapuhi Wild Gigner® Texturizing Sea Spray! Tento texturizačný sprej inšpirovaný surfovaním vytvorí ľahkú strapatú textúru a prinesie vôňu tropického zázvoru, zeleného čaju a manga.

Awapuhi Wild Ginger® Texturizing Sea Spray, 150 ml, 29,05 €

S nami môžete byť aj malou morskou vílou

Pokiaľ chcete pre svoje vlny ešte väčšiu definíciu, použite jeden z našich nástrojov NEURO™ TOOLS. Nezabudnite na tepelnú ochranu v podobe Hot Off THe Press®, s ktorou už len stačí navlniť a užívať si ako Ariel.

Hot Of the Press®

200 ml, 24,18 €

Spomínať môžete každý deň

Pokiaľ snívate o pláži, ale vlny nie sú vašim vysnívaným stylingom, preneste do trópov len svoje zmysly vďaka Shampoo One® a jeho krémovej vôni ananásu a drveného kokosu. Tento produkt vaše letom namáhané vlasy navyše osvieži a hydratuje a vrátim im neuveriteľnú mäkkosť. Nie je na čo čakať!

Shampoo One®, 300 ml, 18,51 €

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na oficiálnom eshope John Paul Mitchell Systems® eshop.paulmitchell.cz

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.