Žiarivejší pohľad a hladká pokožka, ideálny darček prer mamu

Láskavé oči často zatieňujú padnuté viečka. Cesta k dokonalo hladkej pokožke je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým, naviac epilácia nikdy nebola príjemnejšia. Doprajte mamám ku Dňu matiek ošetrenie, ktoré im vráti iskru.

freepik_mum_flowers_0523

Padnuté či ochabnuté viečka už často nie sú len estetickým problémom, ktorý žene pridá na veku a jej pohľad pôsobí unavene, ale aj zdravotným. „Ochabnuté horné viečka či „vačky“ pod očami bývajú väčšinou následkom oslabovania pokožky s úbytkom kolagénu a premnoženia predočnicového tuku. Viditeľné uvoľnenie kože následne zhoršuje videnie,“ vysvetľuje primár chirurgického oddelenia polikliniky FRAIS MUDr. Martin Dziuban. Riešením v tomto prípade je nebolestivé ošetrenie blefaroplastika, ktoré môže byť zároveň skvelým darčekom a poďakovaním mamám k ich sviatku.

Nebolestivé riešenie

Práve blefaroplastika je jediný a jedinečný spôsob, ako odstrániť nielen kožné previsy horných a dolných očných viečok, ale aj vačkov pod očami, ako skorigovať predočnicový tuk a svalovú nestabilitu viečok. „Vykonáva sa v lokálnej anestézii, je to nebolestivý zákrok a vyžaduje si iba týždennú rekonvalescenciu,“ vysvetľuje primár MUDr. Martin Dziuban.

Na ošetrenie postačí hodina času. Lekári na klinike FRAIS pacientke ešte pred zákrokom podrobne vysvetlia, čo ju čaká. Počas celej doby operácie pritom môže s chirurgom komunikovať, on zas pravidelne kontroluje, či je všetko v poriadku.

Rýchla rekonvalescencia

„Pri zákroku odrežeme nadbytočnú kožu nad viečkami tak, aby bola jazva minimálne viditeľná. Operácia viečok a pooperačný priebeh nie sú bolestivé. Stehy sa obvykle vyberajú po týždni,“ vysvetľuje priebeh primár Martin Dziuban.

Operácia vyrieši nielen estetický, ale aj zdravotný problém, a teda zhoršené videnie. Výsledok je rýchly a ohromujúci. Stačí malá korekcia horných alebo dolných viečok a pôvodná krása vašich očí je späť.

Zbohom chĺpkom efektívne a bezbolestne

Zabudnite na bolestivé a drahé ošetrenia, epiláciu zvládnete s TrueLife BELLE IPL E3 v pohodlí domova, rýchlo a s príjemným pocitom. TrueIPL® technológia funguje na princípe vysielania zábleskov, ktoré pod povrchom pokožky zasahujú melanín vo folikule chĺpku. Dochádza tak k prerušeniu rastového cyklu chĺpkov, a teda ich šetrnej a bezpečnej eliminácii. Intenzívne pulzné svetlo vytvára aj teplo zahrievajúce vlasovú cibuľku, čo vedie k jej zničeniu a následnému samovoľnému vypadávaniu chĺpkov. Viditeľné výsledky uvidíte už po 4 týždňoch pravidelného používania.

podpazusie_truelife

Nohy, podpazušie aj chúlostivejšie miesta ako oblasť bikín či tvár zbavíte jednoducho chĺpkov, a to aj v prípade veľmi citlivej pokožky. Technológia SensCool® sa postará o úplnú bezbolestnosť procedúry, ihneď totiž ochladzuje a upokojuje pokožku. Zároveň stráži teplotu prístroja, ktorý sa automaticky vypne pri prekročení 60 °C. Chránený je aj váš zrak, vďaka špeciálnemu senzoru dôjde k vyslaniu záblesku len v momente priameho kontaktu s pokožkou. Aplikáciu je možné uskutočniť v manuálnom režime vhodnom na ošetrenie menších a horšie dostupných miest či automatickom, ktorý je ideálny na epiláciu väčších plôch. Zvoliť je možné z 5 intenzít svetlaVýmenou lampy rozšírite možnosti prístroja a z epilátora sa razom stane prostriedok na omladenie pokožky alebo na boj s akné. Tieto dve lampy nie sú súčasťou balenia, ale vyplatí sa ich kúpa. Vaša pokožka tak bude nielen zamatovo hebká, ale aj zdravá a svieža.

Epilátor TrueLife BELLE IPL E3 je v máji dostupný za akčnú cenu 164, 90 € na www.truelife.eu, zatiaľ čo bežná cena je 207 €.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.