Cíťte sa aj s pribúdajúcimi rokmi stále príťažlivá

Medzi nami sa nenájde žiadna žena, ktorá by nespomínala na mladosť, na slobodu, minimum povinností a takmer žiadne starosti. S pribúdajúcim vekom nám pribúdajú vrásky a nie sme až také aktívne, ako keď sme mali čerstvých osemnásť. 

women 50

Cíťte sa aj vy s pribúdajúcimi rokmi stále príťažlivá. My vám poradíme, ako na to.

Usmievajte sa

Ak chcete byť príťažlivá, pochmúrnym výrazom to nedosiahnete. Usmievajte sa, buďte spoločenská a nevyhýbajte sa ľuďom, ktorí vás dobíjajú energiou. Jedine tak budete aj s pribúdajúcimi rokmi príťažlivá. Vyhýbajte sa tzv. „požieračom energie“ a stretávajte sa s ľuďmi, ktorí vám náladu zlepšujú a nie naopak zhoršujú. Ak budete pozitívne naladená, budete aj príťažlivá.

Spomínate si na ten moment, keď vám partner navliekol na prst prekrásny zásnubný prsteň z bieleho zlata? Cítili ste sa vtedy šťastne a v tom momente by vám nič nepokazilo náladu? Vždy, keď vám bude ťažko, predstavte si túto chvíľu.

Kúpte si na seba niečo sexy

Ak chcete byť stále príťažlivá, musíte dbať o svoj vzhľad. Vyhýbajte sa oblečeniu, ktoré už nie je dávno v móde a kúpte si na seba niečo, čo zvýrazní váš sexipíl. Kúpte si sexy push up podprsenku, ktorá zvýrazní vaše poprsie, ktoré s pribúdajúcimi rokmi nie je už také pevné, ako v mladosti. Skúste si vyberať nadčasovo ľahko kombinovateľnú módu a vyhýbajte sa príliš výstredným kúskom. Docielili by ste pravý opak – ľudia by sa pohoršovali nad tým, čo máte na sebe.

Nezanedbávajte milostný život

Ak sa obávate toho, že už partnera po tých rokoch, čo ste spolu, vôbec nepriťahujete, skúste si kúpiť napríklad pekné tangá nohavičkyalebo napríklad aj erotické body. Zvádzajte svojho partnera, kupujte si stále niečo sexy a pokojne sa nebojte používať erotické hračky. Ak sa chcete cítiť aj s pribúdajúcimi rokmi stále príťažlivá, musíte byť sama so svojim telom spokojná a svoje nedokonalosti musíte brať ako svoje prednosti.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.