Vianočný darček na poslednú chvíľu nemusí byť problém

Vybrať vianočný darček nemusí byť vždy jednoduchá úloha. Niekedy obdarovávanú osobu nepoznáme dosť dobre, neorientujeme sa v jej koníčkoch a nevieme, čo by ju mohlo potešiť. 

euro 1000x600

Inokedy má možno všetko a je ťažké vybrať niečo originálne. Alebo len jednoducho nemáme dostatok fantázie a nič nám nenapadá.

Každý problém má svoje riešenie
Tí, ktorí majú kreatívnu myseľ, majú šťastie. Darčeky ani nemusia kupovať, niečo pekné a originálne vytvoria vlastnými rukami. Nie každý má ale to šťastie a veľké množstvo ľudí blúdi po internete a nákupných centrách a premýšľa, čím by udreli klinec priamo po hlavičke. Niečo nakoniec kúpia, nie úplne spokojní so svojim výberom, ale nič lepšie im nenapadlo. A potom, pár dní pred Vianocami im svitne, nájdu ten správny darček. Doslova im udrie do nosa alebo sa osoba, ktorá má dostať darček, preriekne a prezradí, po čom túži.

No dobre, ale čo teraz? Do Vianoc ostáva pár dní, peniaze vyhradené na vianočné výdavky už ste minuli, ale túžba zaobstarať ten pravý darček je veľká. Nemusí to byť až taký veľký problém. K rýchlym peniazom sa dá dostať aj pred Vianocami. Určite na to existuje viacero spôsobov. Pôžička ihneď už je ale tvrdší oriešok. Na požičiavanie od kamarátov alebo rodiny nie je najvhodnejšia doba, každý má počas Vianoc svojich výdavkov viac ako dosť.

Nebojte sa požičať si ihneď
Existujú spoločnosti, ktoré poskytujú pôžičky ihneď. Napríklad Pôžičkomat, jedna z najobľúbenejších nebankových spoločností, operuje 365 dní v roku z jednoduchého dôvodu – jej systém je automatizovaný, takže ak zažiadate o pôžičku a spĺňate jednoduché podmienky, môžete mať peniaze na účte do hodiny. Postačí na stránke Pozickomat.sk zadať výšku pôžičky a dátum splatnosti do jednoduchého počítadla a zvyšok už sa vybaví za vás. Ostane vám ešte dostatok času na kúpenie toho správneho darčeka, hoci je možno 22. decembra.

Najlepším zvykom je myslieť na Vianoce počas celého roka, nielen v decembri. Nemusíte sa celý rok naháňať za darčekmi, ale ak vám padne niečo pekné a užitočné do oka, ideálne ešte aj v zľave, môžete to kúpiť a odložiť. Pred Vianocami ako keby ste to našli. Ak sa vám takto nepošťastí, netreba zúfať. Pôžičky ihneď môžu v tejto situácii pomôcť. Treba byť ale obozretný, overiť si poskytovateľa a prihliadnuť na vlastné platobné schopnosti, aby ste si nepožičali viac, ako môžete, a po Vianociach sa neocitli v bludnom kruhu dlhov.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.